Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Станете част от историите на Академията..
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Пред общежитията на мороите

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Лиса Драгомир
Админ
Админ
Лиса Драгомир


Брой мнения : 444
Точки : 6538
Reputation : 3
Join date : 23.03.2010
Age : 26

Пред общежитията на мороите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пред общежитията на мороите   Пред общежитията на мороите - Page 2 EmptyПон Юни 28, 2010 10:57 am

-Кой елемент специализираш? - попита изведнъж тя. Въпросът и' ме изненада, но нямах против да и' отговоря. Поколебах се за малко, а тя реши, че не искам да и' отговоря и каза:
-Ако искаш не ми отговаряй.
Кимнах. И без това нямаше друга тема за разговор, защо да не и' кажа за духа?
- Познаваш ли Алисън Зеклос? Имам предвид лично? - изръсих. Ако питаше всеки морой за елемента му Алисън вече щеше да и' е обяснила за духа.

Върнете се в началото Go down
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Пред общежитията на мороите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пред общежитията на мороите   Пред общежитията на мороите - Page 2 EmptyПон Юни 28, 2010 11:21 am

- Познаваш ли Алисън Зеклос? Имам предвид лично?-попита тя.
След няколко секунди всичко ми се навърза и кимнах.
-И ти ли владееш духа?-попитах леко изненадана.Май не беше чак толкова рядък колкото си мислех.
Лиса кимна и заговори, а аз се настаних до нея на пейката.
Върнете се в началото Go down
Лиса Драгомир
Админ
Админ
Лиса Драгомир


Брой мнения : 444
Точки : 6538
Reputation : 3
Join date : 23.03.2010
Age : 26

Пред общежитията на мороите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пред общежитията на мороите   Пред общежитията на мороите - Page 2 EmptyПон Юни 28, 2010 12:31 pm

-И ти ли владееш духа? - досети се тя. Кимнах и казах:
- Хмм, може да не е чак толкова рядко, но все пак си остава най-рядкия елемент... Просто така се е случило. И двете да владеем този елемент. Тя може да вижда аурите на хората и да лекува , а аз лекувам и влизам в сънищата им. Жестоко е! Само това мога да ти кажа, но за сънищата ми отне време да се науча... А и понякога полудявам, когато го използвам. Но това е само подробност. Самото преживяване е жестоко, не може да се сравни с нищо друго. - спрях, за да си поема дъх. Не бях живяла достатъчно дълго, за да знам дали това е най-готиното преживяване, но до този момент и поне за мен...беше. - Добре, това важи за всичките елементи. Едва ли да използваш този елемент е по-вълнуващо, отколкото да използваш огън,вода или земя...
За какво ли и' обяснявах тези неща? Уф..
- Добре, стига толкова за мен. От колко време се обучаваш за пазител?

Върнете се в началото Go down
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Пред общежитията на мороите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пред общежитията на мороите   Пред общежитията на мороите - Page 2 EmptyПон Юни 28, 2010 5:07 pm

Това с духа ми звучеше като нещо страхотно и за миг ми се прииска да бях морой.Честно казано да влизаш в сънищата на хората ми звучеше по-добре отколкото да можеш да лекуваш или да виждаш аури.Не, че и това не беше страхотно, но не беше точно по мой вкус.
- Добре, стига толкова за мен. От колко време се обучаваш за пазител?-попита Лиса.
-Ами от две години, но не съм научила нещо кой знае какво затова мисля да взема да се постарая повече.Все пак не държа да съм беззащитна и да съм лесна плячка за стригои.Пък и ако има нещо, което да ме вбесява до толкова, че да ме кара да променям начина си на мислене то това е някой да ми се подиграва без дори да ме познава.-казах и си припомних ситуацията в гората с Изабел и Анастасия.
-Какво обичаш да правиш през свободното си време?
Върнете се в началото Go down
Лиса Драгомир
Админ
Админ
Лиса Драгомир


Брой мнения : 444
Точки : 6538
Reputation : 3
Join date : 23.03.2010
Age : 26

Пред общежитията на мороите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пред общежитията на мороите   Пред общежитията на мороите - Page 2 EmptyВто Юни 29, 2010 11:23 am

Изслушах Кейтлин и щом спря да говори ме попита:
-Какво обичаш да правиш през свободното си време
-Хм,ами...
Телефона ми извибрира в джоба. Имах съобщение. От Роза.
Spoiler:
- Обичам да се разхождам, да ходя по магазините, да стоя пред огледалото...да флиртувам. - изсмях се на последното. Написах бърз отговор.
Spoiler:
- Ами ти? - попитах Кейтлин.

Върнете се в началото Go down
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Пред общежитията на мороите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пред общежитията на мороите   Пред общежитията на мороите - Page 2 EmptyВто Юни 29, 2010 11:32 am

Тя написа някакъв SMS и ме погледна.
- Ами ти? - попита.
-Същото, като добавим и купони.-казах и се усмихнах.Извадих телефона от джоба си и погледнах часа беше 9.47 и аз определено трябваше да тръгвам.
-Виж аз закъснявам така, че ако нямаш нищо против си тръгвам.-казах и се усмихнах.Не дочаках отговора и, а тръгнах в посока общежитията на дампирите.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пред общежитията на мороите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пред общежитията на мороите   Пред общежитията на мороите - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пред общежитията на мороите
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Пред общежитията на дампирите
» Кабинетът по култура на мороите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия за Вампири  :: В Академията :: Сградите на общежитията-
Идете на: