Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Станете част от историите на Академията..
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Голямата поляна

Go down 
+2
Бела С.
Лиса Драгомир
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Голямата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата поляна   Голямата поляна - Page 2 EmptyСря Юли 21, 2010 11:10 am

Кимнах. Той също ми се усмихна, което беше добро начало. Този път нямаше да правя лошо впечатление. Сетих се за събитията от преди няколко дни, но със силни ритници ги разкарах от главата си.
- Е не мога да кажа същото за теб. Не си ми познат. - после пак се усмихнах. - Но пък ще е удоволствие,... Лукас. - после преминах няколкото крачки разтояние между нас и подадох ръката си.
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Лукас Нийл
Дампир
Дампир
Лукас Нийл


Брой мнения : 46
Точки : 607
Reputation : 0
Join date : 19.07.2010

Голямата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата поляна   Голямата поляна - Page 2 EmptyСря Юли 21, 2010 11:18 am

Разсмях се, докато поемах ръката и. - Не го чувам за пръв път, разбира се, че не съм ти познат - не съм познат на никого. Всъщтност една от причините, поради които те заговорих е факта, че искам да променя това. Тук съм от доста време, не познавам почти никого и повярвай, не се гордея с това. - Отново се усмихнах. После смених темата. - Голямата поляна е най - доброто място за разходки, ако искаш да избягаш от горещината.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Голямата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата поляна   Голямата поляна - Page 2 EmptyСря Юли 21, 2010 11:26 am

Той беше някак странно забавен. Обясни ми защо ме е заговорил и след това ми се усмихна. Отвърнах на усмивката му. Съвсем плахо и след това разкрих малък флирт в действията си. Но... не се притесних от това. - Така е. Ти често ли идваш тук? Защото аз идвам доста често и щях да те видя, въпреки че не обръщам много внимание на хората около мен. - засмях се. Но си беше така. Когато дойдех на такова място, забравях за всички други освен за себе си и проблемите си. И решенията идваха бързо. Сега просто нямах за какво да мисля. Просто дойдох, за да съм сред природата.
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Лукас Нийл
Дампир
Дампир
Лукас Нийл


Брой мнения : 46
Точки : 607
Reputation : 0
Join date : 19.07.2010

Голямата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата поляна   Голямата поляна - Page 2 EmptyСря Юли 21, 2010 11:35 am

Харесваше ми, че се усмихва, това означаваше две неща: първо - очевидно не се притесняваше от присъствието ми и второ - за втори път през живота си не оплсеквах нещата на първия раговор с някого.
- Ще бъда честен с теб, аз не ходя никъде, обикновено сам си правя компания и съм сто процента сигурен, че това е причината, заради която тъпея по 24 часа на ден... но се свиква, след първите няколко мессеца, нататък е лесно. Не го препоръчвам обаче на човек като теб - изглеждаш ми общителна, освен това се обзалагам че имаш доста приятели.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Голямата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата поляна   Голямата поляна - Page 2 EmptyСря Юли 21, 2010 11:44 am

Да, той определено беше странен. Но пък ми харесваше. Отметнах косата си. Не беше като всичките ми познати - постоянно ходещи по купони, на шопинг и т.н. И аз исках малко разнообразие в контактите си. И като, че ли не оплесквах нещата. А и той май не забелязваше флирта ми. Не че исках да флиртувам - просто винаги така се получаваше когато бях с момче.
- О, приятелите ми наистина са много. Но пък са все едакви. - сведох поглед. После реших да сменя темата. Не мислях, че да говорим за приятели беше подходяхщо. - Вероятно си завършил. Кого пазиш?
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Лукас Нийл
Дампир
Дампир
Лукас Нийл


Брой мнения : 46
Точки : 607
Reputation : 0
Join date : 19.07.2010

Голямата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата поляна   Голямата поляна - Page 2 EmptyСря Юли 21, 2010 11:56 am

Роза като че ли се замисли за няколко секунди. Чудех се какво ли си мислеше за мен? Не че "чудех" е точната дума, защото бях сигурен, че ме смята за странен, при всички беше така, дори при майка ми, но тя също е странна, така че взаимно сме си свикнали...
- Джейсън Блейк, може да се познавате. - Мислех какво да кажа, бях на мнение, че каквото и да кажа все ще звучи глупаво. Затова просто замълчах, макар че тя очакваше да кажа нещо повече. Кажи нещо за себе си, Роза. - Звучах глупаво, тя не, логичното продължение беше тя да говори.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Голямата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата поляна   Голямата поляна - Page 2 EmptyСря Юли 21, 2010 12:10 pm

Бях адски изумена. Почти щях да зяпна, но реших да не си показвам изненадата.
- Пазиш Джейсън Блейк? Е, значи все пак имаме някаква връзка помежду си. Той ми е брат. - Е, казах му нещо за себе си. За бога, та той пазеше брат ми. - Искаш да знаеш нещо за мен. Ами освен това мога да ти кажа, че пазя Лиса... Драгомир. Хмм, и тя е най-добрата ми приятелка. - смигнах му, а после се допълних. - Но всъщност с нея сме пълни противоположности. А ти какво ще ми кажеш за себе си?
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Лукас Нийл
Дампир
Дампир
Лукас Нийл


Брой мнения : 46
Точки : 607
Reputation : 0
Join date : 19.07.2010

Голямата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата поляна   Голямата поляна - Page 2 EmptyСря Юли 21, 2010 12:23 pm

Не знаех, че Джейсън има сестра. Всъщтност не знаех почти нищо за него, още един факт който обезателно трябваше да променя. Сега вече бях сигурен, че Роза ме мисли за глупак, дори не знаех, че е сестра на Джейсън.
- За мен ли... ами не съм интересен, нямам братя или сестри, нямам много приятели, по принцип съм доста затворена личност или може би станах такъв в Академията. - отново замълчах за малко, премисляйки всички свои положителни страни и след като установих, че те не са много добавих: - Обичам да слушам музика и да се разхождам, това май е най - интересното в мен, съжалявам, ако си останала разочарована. - Стана ми смешно, наистина бях адски скучен.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Голямата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата поляна   Голямата поляна - Page 2 EmptyСря Юли 21, 2010 12:45 pm

Започвах да установявам, че се чувствам приятно в компанията му. Той ми беше приятен. Примигах със сините си очи. Още един жест на флирт.
- Слушането на музика и разходките са едни от най-честите ми занимания. - смигнах му и се усмихнах. - И честно, не съм разочарована. Ти... си различен. А това ми харесва. Понякога и аз се чувствам различна, а може би съм такава. Колкото и да се опитвам, понякога не мога да общувам с хората. Идва на моменти, тогава просто забивам. Не намирам точните думи, жестове.
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Лукас Нийл
Дампир
Дампир
Лукас Нийл


Брой мнения : 46
Точки : 607
Reputation : 0
Join date : 19.07.2010

Голямата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата поляна   Голямата поляна - Page 2 EmptyСря Юли 21, 2010 1:02 pm

Съвсем не очаквах, че някой ще успее да ме разбере, а ако съм го очаквал то със сигурност не е било от очарователно момиче като Роза. Изглеждаше някак прекалено свясна, за да ме разбере.
- Значи ме разбираш напълно, така излиза. Ужасна грешка е, че не съм идвл тук преди, за а се запознаем по - рано. Е вече ще идвам по - често, това е сигурно. Освен това се радвам, че не си разочарована, определено не го имам за цел.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Голямата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата поляна   Голямата поляна - Page 2 EmptyСря Юли 21, 2010 1:08 pm

Усмихнах му се.
- Радвам се че се разбираме. По принцип оплесквам всичко и после трябва да ги оправям. - не се страхувах да съм откровена. Нещо, което рядко се случваше. - Е, да седнем. Не обичам да стоя права. - казах и се метнах на тревата, а косата ми съвсем леко докосна лицето му. Пак флирт. Но този не беше по моя вина. Просто косата ми беше доста непокорна.
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Лукас Нийл
Дампир
Дампир
Лукас Нийл


Брой мнения : 46
Точки : 607
Reputation : 0
Join date : 19.07.2010

Голямата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата поляна   Голямата поляна - Page 2 EmptyСря Юли 21, 2010 1:15 pm

Докато сядаше на тревата Роза докосна косата ми с крайчетата на косата си, която беше невероятно мека, чувство, с което не бях свикнал, бях горд притежател на коса тип "сламена шапка" и просто нямаше как усещането да ми е познато. Усмихнах се почти незабелязано и седнах до нея на тревата.
- Разликата между мен и теб е, че клогато оплескаш нещо се опитваш да го поправиш, а аз просто се отказвам.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Голямата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата поляна   Голямата поляна - Page 2 EmptyСря Юли 21, 2010 1:28 pm

Лукас се настани до мен.
- Явно това е голямата ти грешка. Трябва да държиш на започнатото. - казах и го погледнах плахо. После издърпах iPod-а си от джоба на дънките. - Каква музика слушаш? - попитах докато настройвах плейлистата си. Предполагах, че музиката му е сходна с моята. Пратих няколко песни в плейлистата и бутнах едната слушалка в ухото си. Намалих звука малко и натиснах "Play". В ухото ми прокънтя началото на Hyper Music. Намалих звука още малко, защото малко се чувствах неудобно да слушам силна музика, докато водя разговор.
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Лукас Нийл
Дампир
Дампир
Лукас Нийл


Брой мнения : 46
Точки : 607
Reputation : 0
Join date : 19.07.2010

Голямата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата поляна   Голямата поляна - Page 2 EmptyСря Юли 21, 2010 1:35 pm

- Права си, разбира се. Относно музиката... Единственото нещо, което ме разсейва от задълженията е музиката, затова слушам доста неща и ми допадат доста стилове. Напоследък обаче слушам осносно rock, dance i dubstep, няма да се учудя, ако не си чувала последното. - Явно музиката е важна за теб, виждам, че си добре оборудвана срещу скуката. - Засмях сеи продължих. - А ти, какво слушаш?
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Голямата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата поляна   Голямата поляна - Page 2 EmptyСря Юли 21, 2010 3:30 pm

Позамислих се преди да отговоря.
- Слушам всякаква музика. А колкото до оборудването-доста се старая. Трябва да видиш стаята ми. Там е пълно с тонколонки. - боже, прозвучах тъпо. Засмях се. - Освен че слушаш музика, можеш ли да свириш на нещо? - очаквах момче като него да свири на китара или пиано или да пише песни.
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Лукас Нийл
Дампир
Дампир
Лукас Нийл


Брой мнения : 46
Точки : 607
Reputation : 0
Join date : 19.07.2010

Голямата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата поляна   Голямата поляна - Page 2 EmptyСря Юли 21, 2010 3:49 pm

- Имаше период, в който слушах само рок, от там ми дойде манията по баса и особено по Брад Делсън, който и до сега ми е любимия китарист. За да свириш на нещо обаче, преди всичко е нужен талант, който аз не притежавам. За една коледа ми подариха класическа китара, на промоция, т. е. опитаха се да отбият номера и да спра да има досаждам. Никаде около нас нямаше уроци, и почти бях спрял да се надявам, че ще се науча. Един ден попаднах на едно семейно интервю, всъщтност хванах само частта, в която единия син казва, че се бил научил да свири на китара с уроци в интернет... Не се бях сетил за това и пробвах, но както ти казах: това изисква талант, който аз не притежавам. Дано да не те отекчих с историята си... А ти как прекарваш свободното си време?
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Голямата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата поляна   Голямата поляна - Page 2 EmptyСря Юли 21, 2010 3:59 pm

Беше жалко, че не можеше да прави каквото иска. Аз например обичах заниманията си. И се справях.
- Гадно е да не успееш. - казах. Може би знаех какво е. Когато и аз се захванах с пеене и не се получи, се чувствах ужасно. И после открих листа и молива.
- Рисувам. И пиша. - казах. Останалата част-забавлението с Лиса, не беше наложително да споменавам.
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Лукас Нийл
Дампир
Дампир
Лукас Нийл


Брой мнения : 46
Точки : 607
Reputation : 0
Join date : 19.07.2010

Голямата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата поляна   Голямата поляна - Page 2 EmptyСря Юли 21, 2010 4:07 pm

Да, наистина е гадно да не можеш да правиш това, което искаш, но все пак не всеки е добър във всичко, има такива като мен, които не са добри в нищо. Засмях се на глупостите, които бяха в главата ми. - Страхотно, някой ден може да ми покажеж някоя рисунка, или да ми прочетеш нещо, което си написала, ще бъде забавно да разбера какво се върти в главата ти.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Голямата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата поляна   Голямата поляна - Page 2 EmptyСря Юли 21, 2010 4:17 pm

- Всъщност сега работя върху нещо голямо. Когато го завърша, със сигурност ще го споделя с теб. - отново се усмихнах. Започнах да усещам прибързаните си действия и думи. Винаги правех така. Повечето се връзваха, но когато попаднех на някой различен винаги оплесквах нещата. Опитах се да си забраня да го правя, но тялото ми не ме слушаше. Прехапах устни и отново се загледах в лицето му. Имаше толкова запомнящи се черти. Нямаше да забравя лицето му. Отново отметнах коса. - Разкажи ми за родителите ти?
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Лукас Нийл
Дампир
Дампир
Лукас Нийл


Брой мнения : 46
Точки : 607
Reputation : 0
Join date : 19.07.2010

Голямата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата поляна   Голямата поляна - Page 2 EmptyСря Юли 21, 2010 4:30 pm

Изненадах се, че я интересуват родителите ми, досега не бяха ме питали така направо, но ми хареса, беше смело от няйна страна.
- Ами... Родителите ми са германци, но никога не съм бил в Германия. Майка ми отишла при приятели в Русия, след като баща ми я изоставил да се грижи сама за мен, били са прекалено млади и все пак смятам че е постъпил глупаво, майка ми няма други роднини, освен мен. Било и е адски трудно да ме отгледа. Изпратти ме в Академията, защото и тя я е завършила. - Замълчах за секунда две и продължих. - Остави за мен, казах ти, че е скучно. Разкажи ми за твоето семейство. - Усмихнах се и се загледах в нея.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Голямата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата поляна   Голямата поляна - Page 2 EmptyСря Юли 21, 2010 9:26 pm

Имаше сходна история с моята. Но до колкото разбрах не познаваше баща си. А аз го бях открила. А после бях открила и Джейсън. Е, баща ми не се интересуваше от мен, но пък имах брат, който учеше тук. Беше добро начало. И беше за предпочитане пред майка ми-работохоличката.
- Амии, майка ми е нещо като шеф тук в Академията. И дори да сме близо една до друга, това не променя статута й на лоша майка. На нея не й пука за мен. Мъкне ме със нея просто от отговорност. А баща ми не иска и да чуе за мен. Открих го, въпреки че майка ми беше против. И ми го заяви. А пък брат ми го открис съвсем случайно-в началото си мислех, че просто фамилиите са еднакви, но после разбрах, че е син на баща ми... и мой полубрат. - засмях се на разказа си. - Объркано, а?
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Лукас Нийл
Дампир
Дампир
Лукас Нийл


Брой мнения : 46
Точки : 607
Reputation : 0
Join date : 19.07.2010

Голямата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата поляна   Голямата поляна - Page 2 EmptyСря Юли 21, 2010 10:51 pm

- Объркано и още как... Но факта, че го приемаш с усмивка, е похвален. Човек се усмихва, когато е щастлив. Приеми го от добрата страна, все пак имаш брат си, който на пук на майка ти и баща ти винаги ще е до теб. - Жегата навън вече беше осезаема дори и тук. - Времето е ужасно, нали? Обичам лятото, но мразя когато е горещо...
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Голямата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата поляна   Голямата поляна - Page 2 EmptyЧет Юли 22, 2010 12:06 pm

Слънцето напичаше доста силно. До сега не чувствах какво ставаше над мен, но вече ми идеше да се полея с кофа студена вода.
- Лятото винаги е горещо. Все пак това е щата Монтана. - засмях се. - Чудя се защо са постоили кампуса точно тук? - Боже, защо задавам такива въпроси. Толкова ли съм малоумна. Въпреки че ми беше много интересно да разбера кой идиот е построил Академията в тази сауна, не му беше времето да си говоря с някой за това. Обаче, вече го изръсих.
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Лукас Нийл
Дампир
Дампир
Лукас Нийл


Брой мнения : 46
Точки : 607
Reputation : 0
Join date : 19.07.2010

Голямата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата поляна   Голямата поляна - Page 2 EmptyЧет Юли 22, 2010 12:24 pm

Имаш чувството, че лицето ми ще експлодира всекимомент толкова ми беше горещо.
- Не съм се замислял до сега, но бас държа че е, защото са изкали да ни изтормозят за през лятото. Ето в такива моменти предпочитам студената зима, защото можеш да се облечеш топло и да игнорираш студа, докато през лятото нещо подобно е невъзможно... - Замълчах, защото усетих, че приказките ми стават безсмислени.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Голямата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата поляна   Голямата поляна - Page 2 EmptyЧет Юли 22, 2010 2:19 pm

Приличахме си. Може би.
- И аз предпочитам зимата. Колкото и да е странно се чувствам уютно тогава. - усмихнах се. Продължавах да го правя. Започвам да разбирам защо доста хора не ме харесват. Бях твърде странна. - Докато лятото.... - не можах да измисля какво да кажа. - Просто не ми харесва. И аз не знам защо. - и пак усмивка. Бях готова да си лепна един шамар, но чак толкова луда не бях.
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Sponsored content





Голямата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата поляна   Голямата поляна - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Голямата поляна
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Цветната поляна

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия за Вампири  :: Преди вратите към външния свят :: Поляните около Академията-
Идете на: