Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Станете част от историите на Академията..
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Скритата стая в подземието

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Кейт Фелър
Модератор
Модератор
Кейт Фелър


Брой мнения : 117
Точки : 1411
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Скритата стая в подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Скритата стая в подземието   Скритата стая в подземието EmptyПет Юни 18, 2010 1:46 pm

В подземието имаше една дъбова стара врата,която скърцаше при отваряне и който припари до тази врата винаги си помисляше,че зад нея се крие нещо зловещо,но щом влезеше,разбираше,че е грешал.
Зад тази зловещо изглеждаща врата,се криеше една ретро всекидневна с телевизор и компютър.Тук всеки можеше да си отдъхне.

Скритата стая в подземието Tahiti-islandlivingrm-4
Върнете се в началото Go down
Конър Арлайн
Морой
Морой
Конър Арлайн


Брой мнения : 61
Точки : 966
Reputation : 0
Join date : 20.06.2010

Скритата стая в подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата стая в подземието   Скритата стая в подземието EmptyСря Авг 11, 2010 12:04 pm

Знаех за тази стая,но не бях идвал тук никога.Тръгнах по коридорите на подземието и след малко се озовах пред вратата на стаята.Отворих вратата и влязох.Пристъпих няколко крачки и затворих вратата.Седнах на дивана,сложих ръце на облегалката и се огледх.Сигурно беше много удобен за спане.Усмихнах се самодовлно и се излегнах на диванчето.Наистина беше много меко...
Върнете се в началото Go down
Анастасия
Редактор
Редактор
Анастасия


Брой мнения : 510
Точки : 9754
Reputation : 0
Join date : 25.05.2010
Age : 28
Местожителство : Академията

Скритата стая в подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата стая в подземието   Скритата стая в подземието EmptyСря Авг 11, 2010 12:22 pm

След цял ден в леглото вече полудявах затворена между четирите стени. Възможно най - скоро след като се почувствах по - добре облякох черни дънки и червена блуза с дълбоко деколте. Сложих си черни сандалети и малко грим, за да не приличам на мъртвец и излязох...А сега накъде? Реших да разгледам долният етаж, затова се запътих по едни стълби надолу. Вървях, вървях....боже тези стълби нямаха ли край? Най - накрая свършиха и пред мен се показа дълъг коридор. Окей...това май не е долният етаж...тогава къде съм??? Както и да е...явно са някакви подземия..все ще изляза някъде. Тръгнах по коридора ...подминах няколко стаи, но когато подминаха третата от там се чу звук. Почуках леко на вратата и я открехнах. Показах глава и видях Конър.Беше се излегнал на едно диванче и очевидно досаждах.
- Опа...съжалявам... - казах извинително и прехапах устна.
Върнете се в началото Go down
Конър Арлайн
Морой
Морой
Конър Арлайн


Брой мнения : 61
Точки : 966
Reputation : 0
Join date : 20.06.2010

Скритата стая в подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата стая в подземието   Скритата стая в подземието EmptyСря Авг 11, 2010 12:44 pm

Както си лежах чух шум и вратата се отвори.Там видях Анастасия.Тя се показа на вратата и ми се извини.Аз се усмихнах и и' казах да влезе.Изправих се и казах:
-Е...пак се виждаме!-усмихнах се широко и я поканих да седне до мен на дивана.Тя дойде и също ми се усмихна
-Знаеше ли за тази стая или попадна без да искаш...
Върнете се в началото Go down
Анастасия
Редактор
Редактор
Анастасия


Брой мнения : 510
Точки : 9754
Reputation : 0
Join date : 25.05.2010
Age : 28
Местожителство : Академията

Скритата стая в подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата стая в подземието   Скритата стая в подземието EmptyСря Авг 11, 2010 1:46 pm

Той ме покани да вляза и аз се настаних до него, скръствайки крака един върху друг.
- Всъщност се загубих...целта ми беше доста различна. - засмях се. - Мислех да обиколя първият етаж, но явно съм сбъркала стълбището...А ти какво правиш тук? - усмихнах се и се облегнах на облегалката на диванчето. Главата ми все още беше леко замаяна, но за нищо на света нямаше да се върна горе...
Върнете се в началото Go down
Конър Арлайн
Морой
Морой
Конър Арлайн


Брой мнения : 61
Точки : 966
Reputation : 0
Join date : 20.06.2010

Скритата стая в подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата стая в подземието   Скритата стая в подземието EmptyСря Авг 11, 2010 2:20 pm

Тя обясни как се е озовала тук,като преди това седна до мен и кръстоса крака.Аз я изслушах.
-А ти какво правиш тук? -попита тя и се усмихнах.

-Ами...знаех за тази стая,само незнаех къде,но лесно я открих и влязох вътре,дивана ми се стори удобен,легнах си,ти дойде ии така-засмях се и я погледнах
-Е...как си,не сме се виждали от доста време,нещо ново?-попитах аз и се облегнах
Върнете се в началото Go down
Анастасия
Редактор
Редактор
Анастасия


Брой мнения : 510
Точки : 9754
Reputation : 0
Join date : 25.05.2010
Age : 28
Местожителство : Академията

Скритата стая в подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата стая в подземието   Скритата стая в подземието EmptyСря Авг 11, 2010 2:27 pm

- О, да. Има доста нови неща. А ти защо не дойде на купона, нали обеща. - намусих се леко. - За следващият купон явно трябва да те мъкна с белезници на ръцете. - цупенето бързо премина в лек смях. - Доста изпусна...запознах се с пазителката си, за която не знаех, на купона дойдоха и няколко стригои ии....с Кейтлин се напихме, но не мисля, че това е нещо ново. - продължих да се смея.
Върнете се в началото Go down
Конър Арлайн
Морой
Морой
Конър Арлайн


Брой мнения : 61
Точки : 966
Reputation : 0
Join date : 20.06.2010

Скритата стая в подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата стая в подземието   Скритата стая в подземието EmptyСря Авг 11, 2010 2:35 pm

-Ами...защото забравих ,а и имах работа,а това за напиването сигурно е било интересно..-засмях се аз.Май когато бяхме на поляната пак беше пийнала и имаше махмурлук.
-Стригои ли...как ли са влезели,добре че не са ги хванали иначе е щяло да хвърчат глави-засмях се отново
-Дргуия път ще дойда!Обещавам!
Върнете се в началото Go down
Анастасия
Редактор
Редактор
Анастасия


Брой мнения : 510
Точки : 9754
Reputation : 0
Join date : 25.05.2010
Age : 28
Местожителство : Академията

Скритата стая в подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата стая в подземието   Скритата стая в подземието EmptyСря Авг 11, 2010 2:57 pm

- Ти и този път обеща, но не си спази обещанието! - казах отново със сериозен тон.
- А ние толкова ти се молихме...Сега трябва да сме ти сърдити..., но не мисля, че след това главоболие мога да се сърдя на някого. - засмях се за пореден път. - И каква по- важна работа от забранен купон?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скритата стая в подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата стая в подземието   Скритата стая в подземието Empty

Върнете се в началото Go down
 
Скритата стая в подземието
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стая от шоколадови бисквитки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия за Вампири  :: В Академията :: Подземието-
Идете на: