Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Станете част от историите на Академията..
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Изоставената къща

Go down 
+2
Кимбърли Фокс
Лиса Драгомир
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Савана Джеймс МакКензи
V.I.P
V.I.P
Савана Джеймс МакКензи


Брой мнения : 135
Точки : 1989
Reputation : 0
Join date : 12.07.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere in nowhere

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 9:04 am

Засмях се, благодарна за словохотливостта на Валънтайн. Махнах с ръка безгрижно.
- Спокойно, ще наваксаме после... - намигнах му съзаклятнически и се засмях. Зад мен Киън поклати глава и се усмихна, разбрал какво ми има. Приближи се и застана от дясната ми страна.
- Таакаааа... Вал, това е моят наставник - извъртях очи при тази дума - Киън дьо Ла Кроа, скъпи мой това е Валънтай Вариа - надявам се приятел. - усмихнах се и на двамата мъже.
Обърнах се към русокоската и й кимнах с глава да дойде.
- А ти? Как се казваш?
Върнете се в началото Go down
Кимбърли Фокс
Стригой
Стригой
Кимбърли Фокс


Брой мнения : 88
Точки : 1311
Reputation : -2
Join date : 05.07.2010

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 9:21 am

Другото момиче ми кимна с глава да отида при тях. Имах чуството, че се опитва да ме командва, затова на пук не помръднах от мястото си.
-Фокс. Кимбърли Фокс.-казах аз накрая. Всички млъкнахме и се гледахме взаимно. Тогава се сетих, че не знам името на другото момиче.
-А твоето име какво е?-обърнах се към нея с очакващ поглед и пристъпих бавно към групата стригои. Огледах ги бавно един по един. Явно ще бъдем съквантиранти известно време. Идеята да живея с други стригои не ми допадаше особено, но пък нямаше къде другаде да се настаня.

Върнете се в началото Go down
Valentine Varia
Стригой
Стригой
Valentine Varia


Брой мнения : 33
Точки : 453
Reputation : 0
Join date : 12.07.2010
Age : 28

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 9:23 am

Погледнах към момичето към което зададе въпроса, но тя изглеждаше така сякаш всеки момент щеше да си пусне телевизора (какъвто всъщност нямаше, ако мога да добавя), затова дори не я изчаках да погледне насам.
- Мисля че имам проблем със слуха... – прошепнах, подчертано високо, за да може всеки да ме чуе, но да изглежда така, сякаш е трябвало да е някакво тайно подмятане. – И добър ден на
теб Кьо дьо Льо Кроасан. – ухилих се приветливо, макар да осъзнавах, че май му бях объркал името.
Върнете се в началото Go down
Савана Джеймс МакКензи
V.I.P
V.I.P
Савана Джеймс МакКензи


Брой мнения : 135
Точки : 1989
Reputation : 0
Join date : 12.07.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere in nowhere

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 9:27 am

Усмихнах се, когато видях, че тя остана първоначално на мястото си. Мях в едно от стрите си мекушави и добри настроения, за това просто искаш да се приближи... И аз мразех командите.
- Савана Джеймс... МакКензи - усмихнах и се лекичко, като за "добре дошла" - Приятно ми е.
Знаех, че идеята да се съберем в тази... кочина не беше особено изящна. Но хей... завързвахме нови запознанства?! Нали, това е добре... отчасти...


Обърнах се към Вал при глупоста, която изтърси.
Смеха ми огласи скаята, а Киън само стоше и се тресеше в отчая опит да заглуши неговия.
- Кхъм-кхъм... Киън дьо Ла Кроа, Вал. - поправих го.
- Киън е повече от достатъчно. - изграчи до мен въпросния, хапейки устни, поттискайки лавината от смях. Пф... Слава Богу, повечето биха се засегнали.
Върнете се в началото Go down
Valentine Varia
Стригой
Стригой
Valentine Varia


Брой мнения : 33
Точки : 453
Reputation : 0
Join date : 12.07.2010
Age : 28

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 9:44 am

- Ами добре. По-лесно ще го запомня. – казах и с пръст почуках по главата си, а
резултата трябваше да е, че главата ми е куха, но май нещо не се получи защото
само ме заболя.

Колкото и да се опитвах по-умен от това нямаше да изглеждам.
- И Киън ти е нещо като... – замислих се. – Любовник? – пауза. – Учител? – пауза. – Баща? – пауза. – Ъхх... нещо май не мога да улуча правилната дума. – засмях се.
Върнете се в началото Go down
Савана Джеймс МакКензи
V.I.P
V.I.P
Савана Джеймс МакКензи


Брой мнения : 135
Точки : 1989
Reputation : 0
Join date : 12.07.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere in nowhere

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 9:51 am

Задавих се при първата дума, при втората и трета вече се смеех бурно, държейки се за масата.
Седнах на стола от преди няколко часа, опитвайки се да се нормализирам.
- Кхъм... Последното го замени с съюзник... Учител, любовник, но НЕ и баща. - изсмя се до мен Киън.- Ако това - посочи ме- ми беше дъщеря, до сега да съм си забил кола.
Излезих му се демостративно, прокашлях се леко и пак се изправих.
- Нека кажем просто - мой спътник и наставник. Той е виновен за това, че съм.. .хм.. жива. - свих рамене. - Това е Г-н Милостив Стригой.
- отново ме напуши смях, но го подтиснах.
...
- Спокойно и аз първия път му обърках името.
Върнете се в началото Go down
Valentine Varia
Стригой
Стригой
Valentine Varia


Брой мнения : 33
Точки : 453
Reputation : 0
Join date : 12.07.2010
Age : 28

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 9:59 am

- Това е много милостиво, г-н Стригой. Отговаря на името Ви. – казах, знаейки пределно ясно че името му не е Милостив Стригой. – И звучи много мелодично. – добавих малко след това, а пламъчето на забавлението в очите ми ставаше все по-буйно.
- Чудя се... – погледнах замислено към тавана. – Не, едва ли. – поклатих глава. Вероятно нямаше да мога да разпусна с малко фехтовка или най-малкото един дуел. Едва ли някой от присъстващите можеше да борави с катана.
Отново поклатих глава, напълно убеден, че едва ли ще ми се отвори парашута.
Върнете се в началото Go down
Кимбърли Фокс
Стригой
Стригой
Кимбърли Фокс


Брой мнения : 88
Точки : 1311
Reputation : -2
Join date : 05.07.2010

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 10:05 am

Стоях и блеях през прозореца, докато слушах какво си приказват другите. На моменти се смееха гръмогласно. Чудех се наистина ли им е смешно или просто аз нямам никакво чуство за хумор...Накрая ми стана досадно да слушам за Льо Киън, или там какъвто беше. Останах си в хола и отново си извадих слушалките. Пуснах си най-депресиращата песен, която имах и започнах да потупвам с пръсти с такт с музиката. Погледнах към другите, а те още си приказваха нещо и се хилиха на моменти.
Върнете се в началото Go down
Савана Джеймс МакКензи
V.I.P
V.I.P
Савана Джеймс МакКензи


Брой мнения : 135
Точки : 1989
Reputation : 0
Join date : 12.07.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere in nowhere

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 10:12 am

Защо ли беше този поглед. Леката надежда в очите му. Скука... знаех какво е, но... той имаше някаква идея, но каква.
- Дьо Ла Кроа Милостивия - изсмя се до мен Киън - Колко... хмф... подходящо.
Тежка въздишка се изтръгна от чувствените му устни... Опа. Тия мисли с устните по-късно, мила моя Савана. Я гледай, почнах да си говоря сама. Не ме изненадва.
- Каква скука... - продължи "Милостивия" - Толкова отдавна не съм тренирал качествено. Продължаваме с обучението на Савана, но не... Знаеш как е, предполагам. Въпреки всичко, пазя я..
Намръщих се при тези думи. Това беше ритник в самочувствието ми. Но го знаех, няма как иначе. "Прекалено млада" - мда такава съм.
- О, хайде, аз ще съм съдята. - станах и отидох до Вал - Сритай му задника и за мен, аз така и не успях...
Върнете се в началото Go down
Valentine Varia
Стригой
Стригой
Valentine Varia


Брой мнения : 33
Точки : 453
Reputation : 0
Join date : 12.07.2010
Age : 28

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 10:52 am

На устните ми се изви добре позната ми усмивка, докато посягах към ножницата на добре познатото си оръжие. Ех, от кога не бях упражнявал уменията си с катаната, като не забравяме, че най-сетне бях намерил и две уакизаши-та. Усетих пръстите ми се впиват жадно в ската на ръкохватката, докато изтеглях меча от ножницата.
Погледнах към Киън с едното си око и видях как посяга към някакъв голям сак откъдето измъкна своя собствена катана. Е, това вече щеше да е интересно, след като може би щях да
срещна някой умел с меча.

Нямах намерение да използвам някое уаказаши, но въпреки това докоснах дръжките им с върховете на пръстите си, за да съм сигурен, че все още бяха там. Беше си цяло изкуство
да се биеш с три меча, да не казвам с четири... но това беше нещо, което се използваше
с безизходици, поне аз тогава използвах помощните мечове.

Киън зае мястото си пред мен и пръв замахна към мен с меча си. Мога да кажа, че замахът беше
силен, но не знаеше къде ми е слабото място, затова започваше със стреляне на посоки. Избегнах удара му с ловкост и се озовах на крачка до него, замахвайки с катаната към него. Той отстъпи бързо назад, избягвайки движението ми и се опит да нападне странично, докато все още не бях осъзнал накъде замахва. Но не успя, след като се извих надолу, а върха на меча съвсем леко закачи кожата под окото ми – достатъчно, за да се появи капка кръв.

Сега на лицето ми се появи онази луда усмивка – най-сетне някой който щеше да се бие сериозно. Той отстъпи назад, а аз се наклоних към него, меча ми беше в лявата ми ръка,
която го стискаше съвсем леко. Мускулите ми знаеха какво се готвех да направя –
изведнъж катаната се изплъзна от дланта ми и се озова в дясната ми ръка, насочен към гърлото на противника.
Върнете се в началото Go down
Савана Джеймс МакКензи
V.I.P
V.I.P
Савана Джеймс МакКензи


Брой мнения : 135
Точки : 1989
Reputation : 0
Join date : 12.07.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere in nowhere

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 11:17 am

Сeдях подряна на стената, далеч от тях. Наблюдавах ги внимателно... Възхищавах им се. Бяха като мълни... Стъпка напред, назад, замах, навеждане...
Бях омагьосана, гледах и не можех да откъсна поглед от двамата мъже. Личеше им, че им доставя удоволствие, това което правеха. Бяха толкова... естествени, парвични, изящни.
Преглътнах с усилие. Личеше си, колко опитен е Вал с този вид оръжие. Тази усмивка на усните му и не по-малко дивия луд блясък в очите на Киън. Никога не го бях виждала такъв, толкова... завладян, удоволетворен.
Когато острието се озова насочено към нежната кожа на гърлото на Киън за момент се напрегнах. Инстинкти, защитни инстикти...
Вал нямаше да го нарани серииозно, нали?! Беше просто тренировка... Припомних си милионите пъти когато Киън ме беше оставял почти в безсъзнание, само за да ме събуди след 10 минути да започнем пак... тренировките може да са... крайно ... изтощителни.
Продължих да следя дуела. Киън пъргаво отскочи, излизайки извън обсега на каната на Вал.
Битката започна отново. Движенията бяха бързи, премерени. Стаята кантеше от ударите на остриетата. Двамата стригои се плъзгаха по мръсния под сякаш можеха да правят това цял ден... замах, отстъпване, замах, навеждане.
Обаятелно, играта със смъртта винаги е била... красива.
Не знаех колко време продължи този неспирен хипнотизиращ танц, дори не видях как стана така, че острието отново беше пред гърлото на Киън. Само, че този път по кожата му, попиваща в ризата му, се стичаше кръв. Гледах ги немигащо, гледах нечовешкия блясък в очите им, усмивките на лицата им...
- Май стреснахме нашата дама. - засмя се Киън внимавайки да не се пореже.
Върнете се в началото Go down
Valentine Varia
Стригой
Стригой
Valentine Varia


Брой мнения : 33
Точки : 453
Reputation : 0
Join date : 12.07.2010
Age : 28

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 11:33 am

Подсмихнах се и изтеглих меча към себе си, и каквато е традицията двамата се поклонихме един на друг, като знак за края на боя. Избърсах неимоверно острото острие от кръвта по ъглите и отново го прибрах в ножницата.
Върховете на пръстите ми отново се плъзнаха по дръжките на страничните ми мечове, уверявайки ме, че те все още бяха по местата си.
Погледа ми се насочи към Киън, който прибираше катаната си в сака откъдето я беше изкарал първоначално.
Савана все още стоеше отстрани и гледаше Киън. Не можех да преценя какъв точно беше погледа й...
Върнете се в началото Go down
Савана Джеймс МакКензи
V.I.P
V.I.P
Савана Джеймс МакКензи


Брой мнения : 135
Точки : 1989
Reputation : 0
Join date : 12.07.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere in nowhere

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 11:41 am

Не можех да мръдна. И двамата изглежда толкова спокойни. Вал... примах го, но Киън. Живяла съм цяла година с него и така и не съм го познавала.
Той бавно вдигна глава към мен сякаш усетил съмненията ми. Избута сака в един ъгъл на стаята и се подпря на масата.
- Савана... - започна
Поклатих глава и се усмихнах.
- Бяхте невероятни, толко изкрящи... толкова... Уау! - засмях се и приседнах на ръба на масата до наставника ми и скръстих глезени, залюлявайки ги леко. Показах на Киън, че всъщност не съм уплашена, а заинтригувана. Обърнах се към Вал.
- Къде си се научил да се биеш така?
Върнете се в началото Go down
Valentine Varia
Стригой
Стригой
Valentine Varia


Брой мнения : 33
Точки : 453
Reputation : 0
Join date : 12.07.2010
Age : 28

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 11:52 am

Погледнах усмихвайки се към Савана и видях интереса в очите й.
- Въпроса е „от кого”. – подсмихнах се. – Първо баща ми ме научи на всичко, което знаеше, след това сам започнах да се уча... доста хора умряха, докато стигна поне до половината от уменията си... – поклатих глава и усетих как косата ми се плъзна по раменете.
Не знаех как да обясня, че всъщност се биех, за да подобря стила си. Всеки който бях победил някога беше запечатан в съзнанието ми, подсказвайки ми той какъв стил е използвал.
Това което използвах аз беше най-ефикасното от всичко стилове, които познавах, а те със сигурност не бяха малко.
Върнете се в началото Go down
Савана Джеймс МакКензи
V.I.P
V.I.P
Савана Джеймс МакКензи


Брой мнения : 135
Точки : 1989
Reputation : 0
Join date : 12.07.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere in nowhere

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 12:01 pm

Гледах го с интерес и очарование, чакайки някоя и друга подробност. Разбрах, че няма да я получа и се нацупих по детски.
- Чувствам се пренебрегнат - тетрално въздъхна Киън
- Тебе се старя да не те питам, за да не притичам при дампирите с молби да ме убият... - продължих да се "цупя", но ъгълчетата на утните ми издайнически се извиваха в усмивка.
Киън избухна с неистов смях до мен. Разроши косата ми небрежно. От кога не го беше правил?! Почувствах изкрица от онази семейна топлина, която баща ми ми даряваше на времето...
Усмихнах се на момчетата, вече твърдо отказала да се правя на сърдита.
- И така залъгваш жадното ми любопитство с няколко трохички, а Вал? Подробноти, подробноти... - завеях си с ръка и игриво запърхах с мигли. Не става! Присвих се от поредната доза смях. Никога не съм била кокетка, непонятно ми е и сега. Може би се държах малумно, нагло, детински... но не можех да кокетнича...
Върнете се в началото Go down
Valentine Varia
Стригой
Стригой
Valentine Varia


Брой мнения : 33
Точки : 453
Reputation : 0
Join date : 12.07.2010
Age : 28

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 5:36 pm

- Защо винаги настояваш да знаеш повече, отколкото някой ти казва? – поклатих глава, а на устните ми се появи усмивка. Въпреки краткото време, което имах, за да опозная Савана вече можех да кажа, колкото типично беше това държание за нея. – Нали знаеш, че любопитството уби котката. – намигнах й и погледнах към Киън с присвити очи.
Вече знаех през какво трябва да минава всеки ден... но въпреки това не ми изглеждаше много лоша съдба.
- Ще получиш подробности, когато си готова за тях. – обърнах се отново към момичето.
Върнете се в началото Go down
Савана Джеймс МакКензи
V.I.P
V.I.P
Савана Джеймс МакКензи


Брой мнения : 135
Точки : 1989
Reputation : 0
Join date : 12.07.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere in nowhere

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 6:07 pm

Свих рамене, сякаш не ме интресува.
Бях любопитна, но не прекомерно... Знаех кога да спра, въпреки лигавото ми държание от преди няколко секунди.
Седнах изцяло на масата, кръстосвайки крака. Подпрях брадичката ми на дясната си ръка и затворих очи.
Молех се масата да ме издържи.
Отворих очи и ги впих невиждащо някъде... може би във Вал, защото стоеше едва ли не пред мен?!
Заиграх се с обицата на езика си, тотално изключвайки всичко около мен.
- О, бебето се измори. - потупа ме Киън по главата и с това ме върна обратно в действителност. Отместих рязко ръката му и го изгледах на кръв. Мразех да ми се подиграват!
- Ииии сега какво ще правим? - попитах чистейки някои не чак толкова въображаеми прашинки от дънките си.


Последната промяна е направена от Савана Джеймс МакКензи на Вто Юли 13, 2010 6:44 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Кимбърли Фокс
Стригой
Стригой
Кимбърли Фокс


Брой мнения : 88
Точки : 1311
Reputation : -2
Join date : 05.07.2010

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 6:42 pm

След като изслушах абсолютно всички песни, погледнах към другите стригои. Те още си приказваха...Изгледах ги с пълна досада. Стоях с тях толкова малко време, а вече ми стана досадно. Или по скоро скучно....сама също не можех да определя. Но реших да им подосаждам още, затова не мърдах от мястото си. Понеже не говорех с тях, чаках одачен момент да чуя нещо интересно...слабите им места, например. Но ако продължаваха с това темпо, трябва да чакам поне два века. Махнах се от прозореца и легнах на дивана. Ако ще чакам 200 години, поне нека си почивам. В главата ми сякаш имаше два гласа...нещо като филмите, където единия глас е на ангел, а другия на дявол. И при мен беше нещо такова. Първия ми глас казваше: "Кажи нещо, не седи като пукал!", а втория: " Няма за какво да говориш с тях! И без това няма дълго време да седите всички заедно...". Послушах втория глас, защото беше с по-добра логика. И отново зачаках да чуя поредната простотия, която обсъждат, с надежда че ще кажат нещо, което да ме заинтересова....
Върнете се в началото Go down
Valentine Varia
Стригой
Стригой
Valentine Varia


Брой мнения : 33
Точки : 453
Reputation : 0
Join date : 12.07.2010
Age : 28

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 9:02 pm

Погледах отегченокъм къдравото същество полегнало лениво върху дивана. Не знам защо, но колкотоповече гледах към нея, толкова повече исках да извърна погледа си. Тя беше от
онези стригои които сами са направили решението да станат такива, каквито са – само-влюбени, разхищени със ново-придобитата си сила... Някак си вместо да изглеждат като кралски особи по-скоро ми приличаха на слугите, които имитират прекалено съсредоточено господаря си.

Отново се мръщеше... Най-сетне успях да погледна отново към Савана и ужасния вкус, който
беше останал в устата ми след като видях русото момиче, изчезна.

- Не знам за вас, но аз ще изляза. – казах кратко и се насочих към вратата.
Върнете се в началото Go down
Кимбърли Фокс
Стригой
Стригой
Кимбърли Фокс


Брой мнения : 88
Точки : 1311
Reputation : -2
Join date : 05.07.2010

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 9:29 pm

След като ме зяпа известно време, белокосия стригой се запъти към вратата, за да излезе. "Най-накрая..."-помислих си аз. Вече усещах, как присъствието ми започва да ги дразни и това ме зарадва. Попринцип ми харесваше да дразня другите стригои...чуствах се толкова добре, когато на тях им беше зле. Но останаха още двама...Надявах се да не са търпеливи и "приятелски" настроени- това щеше да бъде пречка. За всеки случай започнах да градя резервен план, в случай, че първия не проработи.
Върнете се в началото Go down
Савана Джеймс МакКензи
V.I.P
V.I.P
Савана Джеймс МакКензи


Брой мнения : 135
Точки : 1989
Reputation : 0
Join date : 12.07.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere in nowhere

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 10:06 pm

Виждах накъде е насочен погледът на Вал. Явно русокоската не му допадаше. Повдигнах вежди, когато погледа му се върна на мен. Усмихнах се, когато той се запъти към врата.
- Киън?
- Разбира се.
Притичах след Вал и излязох навън. Зад мен Киън крачеше спокойно.
Знам, че не бях особено любезна. Може би трявбаше поне да поздравя стригойката. Но тя... Тази арогантност... Е предполагам, на никого не му е приятно да вижда в другите собсвтените си качества. Засмях се иронично.
- Ей, Вал - провикнах се- Комапния?

В същия миг Киън застана до мен. Усмихнах се очаквателно и повдигнах рамене.
- Хайде, момчета, зажадняла съм... - знаех че очите ми светят дяволито.
Чух тих смях зад себе си.
Върнете се в началото Go down
Кимбърли Фокс
Стригой
Стригой
Кимбърли Фокс


Брой мнения : 88
Точки : 1311
Reputation : -2
Join date : 05.07.2010

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 10:48 pm

Най-после сама... След толкова време приказване за льо стригои, отегчителни боеве и скучни истории. Почуствах се толкова свободна и щастлива. Ако все още бях морой, щях да се интересувам дали другите ме харесват. Но сега въобще не ми пукаше какво мислят за мен. И без това нямаше да остана дълго при тях...нищо не ни свързваше. А и нямахме общи интереси. Те предпочитаха да са група и да си помагат, а аз предпочитах да съм сама за себе си. Надявах се скоро да си намеря убежище, което да не се превърне в хотел.
Върнете се в началото Go down
Valentine Varia
Стригой
Стригой
Valentine Varia


Брой мнения : 33
Точки : 453
Reputation : 0
Join date : 12.07.2010
Age : 28

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 EmptyЧет Юли 15, 2010 7:42 pm

- Хайде, момчета, зажадняла съм... – каза Савана и очите й заблестяха дяволито.
Изглеждаше толкова жизнерадостна... какво непознато чувство за мен. Засмях се, но май се смеех на себе си. Преди време бих казал, че за мен няма нищо непонятно... но имаше поне милиони неща, от които си нямах понятие. Най-сетне щях да си признавам някой неща на себе си – страхотно време избрах само... няма що.
Закрачих наравно с Киън и Савана... Наравно може да не е правилна дума – май с крачка по-напред, но нямаше значение. Пак можех да ги виждам с периферното си зрение. Водих ги към едно място, което бях видял докато идвах към къщата...
Върнете се в началото Go down
Мерис Савой
Стригой
Стригой
Мерис Савой


Брой мнения : 13
Точки : 239
Reputation : 0
Join date : 31.07.2010

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 EmptyНед Авг 01, 2010 8:24 pm

Мерис дълго се лута,докато не намери скривалището на тукашните стригои.Не
беше кой знае какво,но беше доволна и на това.Все пак,можеше да бъде
хиляди пъти по-зле.Побутна вратата лекичко.Оказа се,че къщата не е
заключена.
Влезе така сякаш влиза в собствения си дом и направи няколко крачки в
антрето.Подът изглеждаше прогнил и ако тропнеше малко по-силно сигурно
щеше да пропадне.Стените бяха облепени с разкъсани тапети
.Имаше една картина,но се беше люшнала на една страна.Беше със счупена рамка и разкъсано платно.Мерис не успя да различи нищо от изображението.
Преди да продължи с разглеждането за всеки случай се провикна:
-Има ли някой?Аз съм Мерис Савой.Стригой съм.
Беше достатъчно съобразителна,че да се сети,че може да предизвика ярост,в обитаващите къщата стригои, като нахлуе неканена.Не искаше неприятности.Единствено искаше да не бъде сама.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Изоставената къща
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия за Вампири  :: Светът на хората :: Скривалищата на стригоите-
Идете на: