Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Станете част от историите на Академията..
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кабинетът по поведение и физиология на животните

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Лиса Драгомир
Админ
Админ
Лиса Драгомир


Брой мнения : 444
Точки : 6538
Reputation : 3
Join date : 23.03.2010
Age : 26

Кабинетът по поведение и физиология на животните Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинетът по поведение и физиология на животните   Кабинетът по поведение и физиология на животните EmptyНед Апр 04, 2010 4:53 pm

...


Последната промяна е направена от Лиса Драгомир на Нед Май 30, 2010 2:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Кейт Фелър
Модератор
Модератор
Кейт Фелър


Брой мнения : 117
Точки : 1411
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Кабинетът по поведение и физиология на животните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по поведение и физиология на животните   Кабинетът по поведение и физиология на животните EmptyСря Май 26, 2010 9:25 pm

Първия час имахме Поведение и физиология на животните.Супер!Зобре че се записах в този предмет,защото аз смятам,че животните са част от природата,поне от живата природа.Обожавах животните и въбоще природата.Все пак специализирах по елемента Земя.
Влязох в стаята.Беше празна,което значеше,че бях подранила,но както и да е.Радвах се,защото можех да си преговоря урока.
-Добър ден!Или по-скоро-добър вечер!-поздравих аз учителя.Той беше едновременно интелигентен и забавен.Много се радвах,че точно той преподаваше по този предмет.Беше адското,както казвах преди още казвам това.Никога няма да ми омръзне.
Седнах на мястото си и извадих учебника.Започнах да преговарям,докато звънеца не би и дойдоха останалите,морои,които имаха този предмет,вмъкнат в програма и са си го сложили като първи час.
Отворих тетрадката си и записвах,всичко,което учителя пишеше на дъската и препрочитах всяко изречение поне по пет пъти,за да го запомня.
-И сега.Някой може ли да ми каже защо животните са определени за част от природата и от коя природа са те и защо.-каза той.Това беше елементарно.Е,поне за мен.Никой не посмя да вдигне ръка.Най-накрая се престраших и вдигнах ръка, аучителя ме вдигна.Прочистих гърлото си,както правех винаги и започнах да казвам отговора си.
-Животните са определени за част от природата,защото били създадени заедно с нея.Животните са част от живата природа,защото те чуват,виждат и миришат.Изпитват чувства и се хранят,а също и пият.-отговорите ми бяха кратки и ясни.Седнах си на мястото и учитела продължи с урока, а аз продължих да записвам.
Не усетих кога мина часа,докато звънеца не би.Прибрах учебниците си и се запътих към следващия час-Славянско изкуство.Издишах тежко.Защо въобще трябваше да избирам този час?!?
Върнете се в началото Go down
 
Кабинетът по поведение и физиология на животните
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кабинетът по математика
» Кабинетът по култура на мороите
» Кабинетът по славянско изкуство
» Кабинетът по руски език
» Кабинетът по основи на контролиране на елементите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия за Вампири  :: В Академията :: Кабинетите-
Идете на: