Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Станете част от историите на Академията..
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Учебна година и дипломиране

Go down 
АвторСъобщение
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Учебна година и дипломиране Empty
ПисанеЗаглавие: Учебна година и дипломиране   Учебна година и дипломиране EmptyСря Авг 18, 2010 11:53 am

Знам, че е рано за тези работи, но пък колото повече време стоят, толкова повече хора ще ги видят. Относно учебната година - тя ще започне чак на 1 Октомври, така че имате време още за почивка. Дампирите и мороите, които са били съответно четвърта (за дампирите) и трета (за мороите) години на обучение, сага завършват и ще трябва да се дипломират. Церемонията по дипломирането на мороите ще бъде на 2 Септември. За час ще се уточним по късно. Ето списък, на тези, които трябва да присъстват на дипломирането:
Spoiler:
Мястото още не е избрано.
Церемонията на дампирите ще е на 14 Септември, за часа пак по-късно ще го напишем, а мястото е Залата на Дампирите. Тези, които завършват и трябва да пръсъстват са:
Spoiler:
Преди церемонията по дипломирането на дампирите, трябва да им бъдат проведени финалните изпити и се търсят двама завършили дампири (аз ще съм третия), които да ги проведат. Ако някой иска да се влючи, да ми пише по ЛС и ще се разберем.
Също така до 20 Септември всички дампири, които са убили стригой по време на РП, трябва да ми пишат ЛС да ми го съобщят (колко стригоя е убил и линк към мястото където ги е убил), за да може да им бъдат направени мълнии.


Това е за сега, ако имате въпроси - в тази тема или по ЛС на мен или Лиса.
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
 
Учебна година и дипломиране
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Учебна програма

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия за Вампири  :: Най-важното в началото :: Информация-
Идете на: