Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!

Станете част от историите на Академията..

ИндексPortalВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Фея

Go down 
АвторСъобщение
Рая Фей Телсън

Брой мнения : 15
Точки : 253

ПисанеЗаглавие: Фея    Съб Авг 27, 2011 7:09 am

Казвам се Яница, приятелите ми ме наричат Яни, семейството Ице, а за най-добрия ми приятел съм чисто и просто Яница. На 16 години съм. От Варна. А относно името на темата - не, не съм някоя горска фея в живееща в някоя от вилните зони и да съм се промъкнала в нечия къща, където има неограничен интернет. =D Фея беше името на котката ми, която почина по причини заради, които не ми се говори и това да се казвам Рая Фей Телсън във всеки един форум, където имам регистраця е моят начин да си докажа, че съм я обичала страшно много. Но започвам да плача и спирам да говоря за това. Какво друго да ви кажа за себе си. Уча в III ПМГ с Френски. Обожавам този език и някой ден искам да отида във Франция и по-специално - Париж. Искам също да посетя хияди други места. Започнах да пиша по форуми от 12 годишна. Не мислех, че това ще се разрастне в нещо приличащо на страст или въобще желание за писане, просто така убивах част от времето си. Скоро ми писна и се отказах, но когато станах на 15 се регистрирах във форума на най-добрата ми приятелка (или по семейно му - братовчедка ми) и това ме запали. Сега съм завършила училище вампирка с раздвоение на личността. =D За една година научих повече правила в българския език от колкото 9 години в училище. =D Но ето че сега госпожата ми по БЕЛ ме уважава както и аз нея, и смятам, че това че съм ,,вампирка с раздвоение на личността" ще ми помогне много в живота за напред. xD Не съм чела ,,Академия за вампири" не знам дори как се казват героите, малко ми е странно това с ,,д" вместо ,,в" на вампири както и произношението на именат на други странни създания, но мисля че ще свикна скоро. Иии да, мисля че това е общо-взето. Ако имате някакви въпроси, ще се радвам да ви отговоря. ^^
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Брой мнения : 260
Точки : 4275

ПисанеЗаглавие: Re: Фея    Чет Сеп 01, 2011 10:13 am

Добре дошла! Бих казала, че ти си лъчат светлина в този форум от доста време. sunny
Благодарение на теб ми стана отново интересен.
Нямаш и на идея каква безумна усмивка се изписа по устните ми, когато прочетох това, че учиш френски и какви са мечтите ти. Тези, които си споделила се припокриват 100 на 100 с моите. Естествено има поредица от още 100 желания, но тази тема си е за теб, а пък и без това вече наистина започвам да приличам на откачена.
Поздравявам те за начинът, по който си измислила форумното си име и, че продължаваш да го използваш.
При мен също беше така относно българският и литературата, но от по - ранна възраст и сега с гордост си заявявам, че са ми любимите предмети и тези, които ми се отдават.
Академия за вампири е една наистина добра поредица относно свръхестествените същества. Казвам го, като човек, който в последно време не оставя книгите било то и нормални и паранормални.
Всъщност е доста просто всичко, макар че отначало и на мен ми беше каша в главата. Ще свикнеш с времето, ако естествено се мерне още някой, а не само ние двете. Не, че имам против, но винаги е по - интересно, когато във форума има повече хора.
Въпроси...хм..искаш ли да учиш висшо? Какво и къде?
За сега само това, че изписах цял роман и едва ли ще имаш нерви да четеш още дрънканици. Просто съм приказлива сутрин...

Рая Фей Телсън

Брой мнения : 15
Точки : 253

ПисанеЗаглавие: Re: Фея    Чет Сеп 01, 2011 12:49 pm

Благодаря за това с лъча светлина. Наистина ми е много приятен форума. Аз също имам още стотици, дори хиляди неизпълнени мечти и се надявам скоро да станат реалност. За форумното име, както вече споменах, така се казваше котката ми, която все още обичам безкрайно много. Знам, глупаво е да говоря така за една котка, но тя беше невероятна и винаги ще я помня с нещата които я правеха толкова уникална и прекрасна.. <3<3<3
Обичам да чета, но вече рядко намирам интересни книги (под интересни книги говоря такива които ме държат до 5 сутринта от страх =D ) и които да не ме накарат да фалирам. xD Също се надявам да се върнат повечето потребители и дори да дойдат и нови най-малкото защото ще е по-интересно, а и ще се запозная с нови хора. =)
На въпроса ти, да искам, за сега мечтата ми е медицината, искам да стана съдебен лекар (една от недостижмите ми мечти), а другият ми вариант е психологията. Много интересна професия но хал хабер си нямам какво трябва да уча и къде да го уча. =D
А попринцип не се впечатлявам от 'дрънканици' xD Колкото повече толкова повече, казал мечо Пух. ^^
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Фея    

Фея
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1