Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!

Станете част от историите на Академията..

ИндексPortalВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Столовата за учениците

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Роуз Хатауей
Админ
Админ

Брой мнения : 598
Точки : 9327
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

ПисанеЗаглавие: Re: Столовата за учениците   Нед Юли 25, 2010 7:31 pm

Дампирката се представи като Никол. Изглеждаше видимо озадачена.
- Аз съм Роза. - казах като задържах усмивката на лицето си. Изглеждах по-приветливо, когато се усмихвах. Знаех го от майка си. - Доколкото разбрах си дампир, коя година си? - попитах и набутах една хапка салата в устата си. Задъвках и после прекарах храната с глътка от нектара. Разопаковах бургера-винаги ядях всичко заедно-за да видя какъв точно съм си взела, защото не гледах какво взимам.
Върнете се в началото Go down
http://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Никол Клейв

Брой мнения : 10
Точки : 145
Местожителство : "St.Vladimir's , Vampire Academy

ПисанеЗаглавие: Re: Столовата за учениците   Нед Юли 25, 2010 8:12 pm

-Аз съм първа година тук , но съм четвъртокурсничка.Просто съм учила в друга академия и след това се преместих поради някои проблеми..
Довърших първото си парче пица и си взех второто от чинията.Прибавих кетчуп и майонеза и отново започнах да се храня.
След като преглътнах я попитах най - сетне въпроса , който ме мъчеше толкова време :
-Ти морой или дампир си?

Роуз Хатауей
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Столовата за учениците   Пон Юли 26, 2010 7:45 am

До сега не бях познавала дампир, който не може да различи морой и дампир, пък камо ли мене - аз си бях типична дампирка, независимо какво говреше майка ми. И точно поради тази причина се изненадах на въпроса на Никол, но естествено не го показах, защото беше някак неучтиво.
- Ъм, аз съм дампир. - казах и се ухилих, после отхапах голямо парче от бургера, за когото бях разбрала, че е пилешки.
Никол Клейв

ПисанеЗаглавие: Re: Столовата за учениците   Пон Юли 26, 2010 1:34 pm

- Ъм, аз съм дампир. - каза тя.
Е , това обясняваше защо не е кльощава или нещо подобно...
-Кой курс си?
Изглеждаше горе - долу на моята възраст , но може и да бе завършила.Аз се учих за последна година и от следващата сигурно щях да кандидатсвам за пазител на някой морой.За мен това щеше да бъде голяма крачка в живота.Толкова време ме обучаваха да защитавам мороите и още малко и щяха да ми пречислят някой.Е , ако бях достатъчно добра де...Но аз не се съмнявах в уменията си.
Роуз Хатауей
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Столовата за учениците   Вто Юли 27, 2010 9:00 am

-Кой курс си? - попита веднага след отговора ми.
- Завърших миналата година. - казах бързо и после пак хапнах от салатата. Тя вероятно щеше да завърши скоро. Сигурно вече й бяха избрали морой. Трябва да започне личното си обучение - да се обучава да пази конкретен морой. Но щом още не са й го поверили, значи не са го избрали. Усетих какви тъпотии си мисля и изхвърлих всичко от главата си. Сега знаех какво ще ме попита "Кого пазиш?", или нещо от сорта. Винаги като кажех, че съм завършила ме питаха това.

Никол Клейв

ПисанеЗаглавие: Re: Столовата за учениците   Вто Юли 27, 2010 9:41 am

-Пазиш ли някого?
Колко бях тъпа.Разбира се , че трябваше да пази някого.Но знаех ли...Някои , които нямаха достатъчно добра квалификация и не издържат на теста не им поверяваха никакъв морой.
Не вярвах , че Роза не е минала теста.Просто не приличаше на такава.След една година и на мен щяха да ми поверят някой.Не можех да опиша колко въодушевена и нахъсана бях да се справя с всички тестове на , които ме подложат през това време.Тогава трябваше наистина да се постарая , за да докажа , че заслужавам да бъда пазител.

Edit by: Анастасия
Внимавай с правописа!
ilian4e

Брой мнения : 13
Точки : 211

ПисанеЗаглавие: Re: Столовата за учениците   Сря Дек 07, 2011 8:15 pm

От предишните училища, в които бях учила бях останала с впечатлението че всички имат ужасна храна. Но това беше различно. Имаше само здравословни ястия и бяха много вкусни, впечатлих се и от това.
Есперанза

Брой мнения : 1
Точки : 13

ПисанеЗаглавие: Re: Столовата за учениците   Чет Ное 22, 2012 8:38 pm

Днес беше първия ми ден в академията."Нищо страшно" опитвах се да обедя себе си,е не се получаваше...Не знам как се стигна до тук,бях напълно нормален тинейджър с напълно нормално семейство и изведнъж пуф...се оказах тук,хич никак нормална,на хич никак нормално място с също толкова ненормални ВАМПИРИ!И все пак,се чувствах по-нормално отколкото през целия си живот.Ето това,вече не беше нормално!...Името ми е Есперанза (Надежда на италиански) скоро ще навърша 16,туко-що пристигнах и сега започва моята история,тогава разбира се все още не го знаех...И така всичко започна когато влязох в столовата и с това целият ми живот се преобърна...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Столовата за учениците   

Столовата за учениците
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3