Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Станете част от историите на Академията..
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Учебни часове

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Учебни часове Empty
ПисанеЗаглавие: Учебни часове   Учебни часове EmptyПон Май 31, 2010 10:04 am

За това не съм говорила с Викс, ама ще я питам дали е съгласна или пък направо тя ще си каже тук, като прочете. Ето каква е идеята ми. Да направим едно разписание на часовете и който когато влезе, да прави нещата, за които е време. И така:

Закуската е без начален час, но е препоръчително ако ще ходите, това да стане след 9.00. Само трябва да свършите до 10 сутринта.
Първи час започва в 10 и свършва в 10.30. През това време всички които са онлайн ще трябва да пишат в кабинетите в които имат първи час. Нужно е само едно мнение, колкото да покажете че сте там. Може да го напишете когато поискате, през времето в което трая часа.
Втория час започва в 10.40 и свършва в 11.10. Процедурата там е същата.
Трети час е от 11.20 до 11.50. И там, като при другите 2 часа.
Следва обяда. Той е от 12 часа, но можете да идете да ядете още след края на третия час или преди това, ако имате свободен. Обяда ви свършва в 13.00.
В 13.10 започва четвъртия ви час. И там действате като останлите часове. Края му е в 13.40.
Остават ви пак 10 минути почивка. Петия час, който е и последен за мороите, започва в 13.50 и свършва в 14.20.
Шестия час е само за дампирите. Началото му е в 14.30, а края в 15.00.
Оттам, натактък имате свободно време да правите каквото искате.
В 19.00 е вечерята и тя трае до 21.00.
През нощта от 21.00 до 8.00 имате свобода да правите, каквото ви е по душа, ако се онлайн разбира се.

Забележка: Закуската, обяда и вечерята не са задължителни за посещение, дори когато сте онлайн. Може да пишете някъде другаде и да ги пропуснете.

Въпроси може да задавате по ЛС на мен и на Викс, но предимно на мен, понеже идеята е моя.



П.П.: Една молба имам към редакторката ни(Адина). Да мине по мнението и да му оправи правописните грешки, щото знам че има много, ама не мога да ги открия, а и на нея това й е работата. Много съм неграмотна, знам. Не ме линчувайте.


Последната промяна е направена от Роза Беликова на Пон Май 31, 2010 10:43 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Учебни часове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учебни часове   Учебни часове EmptyПон Май 31, 2010 10:21 am

Ъм, това тук ще влезе в сила, чак когато Викс го одобри ....
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Лиса Драгомир
Админ
Админ
Лиса Драгомир


Брой мнения : 444
Точки : 6538
Reputation : 3
Join date : 23.03.2010
Age : 26

Учебни часове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учебни часове   Учебни часове EmptyПон Май 31, 2010 10:58 am

Съгласна съм.Обаче,ако не можете да влизате в часовете ще направя тема за отсъствия и там пишете.А за завършилите дампири(като Роза) да влизат в часовете на обучаващите се,както са им по програма...Та...предлагам да си направиш нещо като график с кой,кога и къде имаш час.Събота и неделя не се учи.А вече лятната "Урааа",няма да сме мн редовни,а и няма да учим...
От утре започваме...
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Учебни часове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учебни часове   Учебни часове EmptyПон Юни 21, 2010 10:45 am

От края на седмицата (25.06.2010) всички излизат във ваканция. Който иска да ходи в часовете до тогава да ходи. От този ден ще заключа темите с часовете и ще са заключени цяло лято. Само тренировките на дампирите ще продължат да се провеждат, но само веднъж седмично, а не всеки ден, и ще са по желание.
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Sponsored content





Учебни часове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учебни часове   Учебни часове Empty

Върнете се в началото Go down
 
Учебни часове
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Отсъствия от учебните часове

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия за Вампири  :: Най-важното в началото :: Правила-
Идете на: