Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Станете част от историите на Академията..
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Академия за Вампири - книга първа

Go down 
+3
Вероника Ротън
Кейт Фелър
Роуз Хатауей
7 posters
АвторСъобщение
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Академия за Вампири - книга първа Empty
ПисанеЗаглавие: Академия за Вампири - книга първа   Академия за Вампири - книга първа EmptyСря Апр 28, 2010 11:11 am

Академия за Вампири - книга първа Vampire-academy
Академията „Св. Владимир” не е училище като всяко друго. Скрита дълбоко в горите на щата Монтана, в нея се обучават млади вампири и техните бъдещи пазители - дампирите.

Две раси вампири населяват нашия свят. Едните, мороите, са смъртни и владеят магиите със земни елементи. Другите, стригоите, са неживи и зли – хранещи се с невинни жертви. Дампирите – полувампири, полухора, са посветили живота си на мороите като техни пазители.

Лиса Драгомир е моройска принцеса. Тя е смъртен вампир с рядка дарба и неразрушима връзка със земните магии. Лиса трябва да бъде защитавана на всяка цена от стригоите: най-опасните и всяващи страх вампири – тези, които никога не умират.

Роуз Хатауей е дампир и най-добра приятелка на Лиса, обучаваща се да бъде неин персонален пазител.

Страхът е принудил двете най-добри приятелки да избягат от „Св. Владимир". И сега, след две години на свобода, те са заловени и върнати обратно в академията. Роуз трябва да продължи своето обучение за пазител, а Лиса да се завърне към социалния живот на кралските фамилии на мороите. Но зад тежките железни врати на академията техният живот е дори в по-голяма опасност отколкото навън, защото стригоите са винаги наблизо...
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Кейт Фелър
Модератор
Модератор
Кейт Фелър


Брой мнения : 117
Точки : 1411
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Академия за Вампири - книга първа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за Вампири - книга първа   Академия за Вампири - книга първа EmptyПон Май 31, 2010 4:28 pm

Абе,хора кажете отде да си ги купя книгите.Опа,това беше спам.Та по темата:
Убедена съм,че книгата е супер.Кориците са направени страхотно!Направени са сякаш за роман за възрастни,защото баба ми чете много такива книги и кориците са почти същите,но с тези не могат да се сравняват.Резюмето направо го обожавам!
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Академия за Вампири - книга първа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за Вампири - книга първа   Академия за Вампири - книга първа EmptyПон Май 31, 2010 6:11 pm

http://www.ibis-press.eu/va-1.php
поцъкай отстрани и ще видиш разни онлайн книжарници, а иначе в книжарницата в мола има всичко ...
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Академия за Вампири - книга първа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за Вампири - книга първа   Академия за Вампири - книга първа EmptyСря Юни 02, 2010 10:52 am

Трейлър на Академия за Вампири ... Enjoy !!

https://www.youtube.com/watch?v=4J6T8gwJZ3g (ъмм, слагам линк щото не съм регната в ютуб ..)
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Вероника Ротън
Дампир
Дампир
Вероника Ротън


Брой мнения : 57
Точки : 737
Reputation : 0
Join date : 30.05.2010

Академия за Вампири - книга първа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за Вампири - книга първа   Академия за Вампири - книга първа EmptyСря Юни 02, 2010 2:00 pm

Фенмейд е, иначе е добър.

Знае ли някой кога смятат нааааай-сетне да правят филм по книгите?
Върнете се в началото Go down
http://vampirerollandplay.vampire-legend.com/index.htm
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Академия за Вампири - книга първа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за Вампири - книга първа   Академия за Вампири - книга първа EmptyСря Юни 02, 2010 6:53 pm

може би ще е догодина .. поне това пише в Wiki Answers .. азз, мноогоо искам филма да излезе възможно най-скоро ...

п.п.:знн, че е фенмейд, просто ми хареса и затова го пуснах .. Академия за Вампири - книга първа 614783
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Вероника Ротън
Дампир
Дампир
Вероника Ротън


Брой мнения : 57
Точки : 737
Reputation : 0
Join date : 30.05.2010

Академия за Вампири - книга първа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за Вампири - книга първа   Академия за Вампири - книга първа EmptyЧет Юни 03, 2010 12:07 pm

Ее, най-сетне ще дочакаме. Вече съм си съставила "дрийм каст". Меган Форкс като Роуз, Хайдън Панатиер (или както се казваше) като Лиса, Борис от моят клас като Дмитрий... ;dd

Та, за да не бъде тотално флуд...

Първата книга ми хареса, но не толкова колкото останалите. Имам предвид, Роуз беше страшно безотговорна през почти цялото време и това ме грабна... обаче някак си изглеждаше страшно егоистична на моменти. Примерно, когато скара Лиса и Кристиан.
Върнете се в началото Go down
http://vampirerollandplay.vampire-legend.com/index.htm
Анастасия
Редактор
Редактор
Анастасия


Брой мнения : 510
Точки : 9754
Reputation : 0
Join date : 25.05.2010
Age : 28
Местожителство : Академията

Академия за Вампири - книга първа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за Вампири - книга първа   Академия за Вампири - книга първа EmptyНед Юни 27, 2010 2:17 am

Амиии в интерес на истината аз съм чела едиснтвено тази книга,но съм доста впечатлена от нея. Повече ми харесва корицата на английското издание,но и тази става и Вероника е права - Роуз е описана като голяма егоистка. Особено за случая с Кристиан...Той ми е фаворит отвсякъде,във всяко едно отношение ии когато тя ги скара много и се ядосах.
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Академия за Вампири - книга първа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за Вампири - книга първа   Академия за Вампири - книга първа EmptyНед Юни 27, 2010 4:56 pm

Според мен Роуз не е егоистка ни най-малко. Пък и аз бих направила това (не ме мислете за егоистка), защото заради такова нещо с една фр. след време две думи не можехме да си кажем.Аз харесвам Роуз много повече от Лиса и тези, които я харесват да не ми се обиждат, но в трета книга постъпи супер гадно с Роуз накрая или като и каза, че дори не би опитала да спаси Дмитрий. Академия за Вампири - книга първа 35429
Върнете се в началото Go down
Анастасия
Редактор
Редактор
Анастасия


Брой мнения : 510
Точки : 9754
Reputation : 0
Join date : 25.05.2010
Age : 28
Местожителство : Академията

Академия за Вампири - книга първа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за Вампири - книга първа   Академия за Вампири - книга първа EmptyНед Юни 27, 2010 5:54 pm

Както казах аз не съм чела другите книги,това впечатление ми остави в тази,но и Лиса не харесвам много. Както казах любимия ми герой е Кристиан и никой друг!
Върнете се в началото Go down
Лиса Драгомир
Админ
Админ
Лиса Драгомир


Брой мнения : 444
Точки : 6538
Reputation : 3
Join date : 23.03.2010
Age : 26

Академия за Вампири - книга първа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за Вампири - книга първа   Академия за Вампири - книга първа EmptyПон Юни 28, 2010 12:59 pm

Хмм.. и мен Лиса адски много ме нерви! Роуз е много печена, обаче и аз най-много си ловкам Кристиан Академия за Вампири - книга първа 137174 Академия за Вампири - книга първа 36889 .. Че как иначе ? хДД
Върнете се в началото Go down
Карли Блейкс
V.I.P
V.I.P
Карли Блейкс


Брой мнения : 21
Точки : 374
Reputation : 1
Join date : 16.06.2010
Age : 31
Местожителство : София

Академия за Вампири - книга първа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за Вампири - книга първа   Академия за Вампири - книга първа EmptyСъб Юли 03, 2010 4:53 pm

Книгата е просто страшна...Една моя приятелка я прочете преди мен и цял месец не спря да ми надува главата.Обаче си заслужаваше, защото най-накрая и аз си я взех и просто останах без думи...
Върнете се в началото Go down
Анастасия
Редактор
Редактор
Анастасия


Брой мнения : 510
Точки : 9754
Reputation : 0
Join date : 25.05.2010
Age : 28
Местожителство : Академията

Академия за Вампири - книга първа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за Вампири - книга първа   Академия за Вампири - книга първа EmptyВто Юли 13, 2010 3:41 am

Мене пък ме нави една съученичка дето ся няма да си спомня даже заглавието...

П.П. Браво на приятелката ти, радваме се, че ти е надула главата и сега си толкова запален фен, че си при нас чак ;ддд
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Академия за Вампири - книга първа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за Вампири - книга първа   Академия за Вампири - книга първа Empty

Върнете се в началото Go down
 
Академия за Вампири - книга първа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Академия за Вампири: Ледено Ухапване - книга втора
» Академия за Вампири: Целуната от Сянката - книга трета
» Академия за Вампири: Кръвно Обещание - книга четвърта
» Академия за вампири - Духовна връзка
» Оприличи предния на герой от Академия за Вампири

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия за Вампири  :: Място за потебителите :: Всичко свързано с "Академия за Вампири"-
Идете на: