Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Станете част от историите на Академията..
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Стаята на Кейтлин Сантез

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Роберта Синклер
Дампир
Дампир
Роберта Синклер


Брой мнения : 285
Точки : 4162
Reputation : 0
Join date : 26.06.2010
Age : 32

Стаята на Кейтлин Сантез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кейтлин Сантез   Стаята на Кейтлин Сантез - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 2:18 pm

Дрехи и обувки- явно Аня беше маниачка на тази тема. Отидох и седнах на леглото на Кейт
"Е, момиче май разпита е отмене....за сега"помислих се и се посмихнах лукаво, докато Кейтлин вадеше обувките от гардероба. Облегнах се назад, лягайки върху пухкавите завивки. Затворих очи. Донякъде ми се спеше, донякъде не.
После се сетих, че имам нужда от нови дрехи. Не аз нямах такава нужда. Просто исках да разпусна с пазар... но оттук нататък щях да се съобразявам с желанията на Аня тъй че пазара оставаше само при положение , че тя поискаше. Погледнах усмихнатото и лице докато гледаше обувките и роклите в гардероба. Направо сияеше.
Да разкажа нещо за себе си. Пфуу- и какво можеше да е то?
- Питайте!- казах най-накрая.- Сега нещо не мога да напрягам мозъчните си клетки. По- лесно ще ми е да отговарям.
Върнете се в началото Go down
Анастасия
Редактор
Редактор
Анастасия


Брой мнения : 510
Точки : 9754
Reputation : 0
Join date : 25.05.2010
Age : 28
Местожителство : Академията

Стаята на Кейтлин Сантез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кейтлин Сантез   Стаята на Кейтлин Сантез - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 2:30 pm

Мозъкът ми бе замъглен от дрехите на Кейтлин. За пореден път се обеждавам, че има вкус..
- Имаш ли братя или сестри? - попитах Бет, опитвайки се да съчетая една тюркуазена рокля с различни видове сандалети. Кейт пък стоеше на няколко метра от мен и явно се забавляваше да ме гледа как изперквам, но не ми пукаше. Дрехи - това беше моята страст!
Върнете се в началото Go down
Роберта Синклер
Дампир
Дампир
Роберта Синклер


Брой мнения : 285
Точки : 4162
Reputation : 0
Join date : 26.06.2010
Age : 32

Стаята на Кейтлин Сантез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кейтлин Сантез   Стаята на Кейтлин Сантез - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 2:37 pm

- Имаш ли братя или сестри?-попита ме Аня.
Ето това беше хубавото когато ти задаваха въпроси. Можех да изръся просто едно Не, а не да казвам нещо от сорта "Нямам братя или сестри". Просто ми изглеждаше много дълго. Е поне докато бях в това състояние.
- Не нямам- реших, че отговорът можеше да бъде малко по-съдържателен и допълних- точно затова на родителите ми им беше толкова тежко да ме оставят да поверя живота си на някой друг, а не на мое собствено семейство което да допълни тяхното- казах и се усмихнах на Аня.
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Стаята на Кейтлин Сантез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кейтлин Сантез   Стаята на Кейтлин Сантез - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 2:40 pm

- Имаш ли братя или сестри? - попита Аня докато се опитваше да съчетае една тюркоазена рокля с някакви сандалки, а аз през това време се проснах на леглото и се замислих какво ще им покажа, когато на Аня и писне да се занимава с дрехите ми.Пуснах телевизора на един музикален канал с надеждата, че ще ми помогне да си раздвижа мозъка, но не се получи.Нищо.Само лиготия и още лиготия.Колкото и странно да звучи започнах да се смея, като луда.
След минута спрях и се заслушах в отговора на Бет.Дали щеше да е по-различно, ако я нямаше онази моройка "сестра" ми.Едва ли.Един ден щях да я убия...или пък не?Охх не ми се ходеше в затвора.Казах и отново се засмях без да обръщам внимание на погледите.
-Куче, котка, нещо?-попитах
Върнете се в началото Go down
Роберта Синклер
Дампир
Дампир
Роберта Синклер


Брой мнения : 285
Точки : 4162
Reputation : 0
Join date : 26.06.2010
Age : 32

Стаята на Кейтлин Сантез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кейтлин Сантез   Стаята на Кейтлин Сантез - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 2:50 pm

- Куче, котка, нещо-попита ме Кейт.
-Имах змия- казах и се засмях като видях учудените погледи на момичетата.
- Казваше се Мия и умееше да съска- казах и прихнах
Те стояха малко учудено
-Шегувам се!- казах през смях- Имах котка на име Съни. Никаква идея каква порода беше, но беше сива и много пухкава. Често я ползвах като възглавничка.
Леле много се бях разлигавила. Направо не бях на себе си. В очите ми се насъбраха сълзички, и аз се опитах да спра да се смея.
-Стига сме говорили за мен. Мойта история е безинтересна- вече само се усмихнах и погледнах лукаво към Аня.
Все още мислех да я поразпитам за онези стригои, но щях да го оставя за после.

ПП. Аня избяга за няколко часа, да знайкаш ;)
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Стаята на Кейтлин Сантез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кейтлин Сантез   Стаята на Кейтлин Сантез - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 2:59 pm

Аня май беше прекалено заета да се занимава с дрехите ми, защото не отговори в продължение на няколко минути.Май нямаше да разкаже сега.Така, че реших да водя някакъв разговор с Бет.
-Как е да си пазител?Убивала ли си стригои?Срещала ли си други дружелюбни?-зададох въпросите, които ме интересуваха един след друг и се засмях на физиономията и.Заиграх се с косата си, като започнах да я увивам около пръстите си.Имах този навик от малка.
Върнете се в началото Go down
Роберта Синклер
Дампир
Дампир
Роберта Синклер


Брой мнения : 285
Точки : 4162
Reputation : 0
Join date : 26.06.2010
Age : 32

Стаята на Кейтлин Сантез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кейтлин Сантез   Стаята на Кейтлин Сантез - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 3:17 pm

-Как е да си пазител?Убивала ли си стригои?Срещала ли си други дружелюбни?- попита ме все пак Кейтлин.
- Уфф- въздъхнах тежко и се надигнах от леглото- пазител съм отпреди няколко часа и още не съм много навътре в нещата- усмихнах се- Мисля, че сама се досещащ че още не съм убивала стригои, но ако онези пак се върнат,с драго сърце ще им смеля физиономийките- казах без дори да трепна. И ако наистина казваш, че тези са дружелюбни, ей сега отварям прозореца и скачам. И не все още не съм срещала дружелюбни. В Академията съм от няколко дена- колкото и странно да звучеше все пак си беше вярно. Погледнах леко учудения поглед на Кейтлин
- Казах ти че не съм навътре в нещата. Това, че съм завършила не е кой знае какво, освен че ставам пазител.- ухилих се.
Знаех, че говоря несвързано, но не ми пукаше особено. Пак се пльоснах на леглото и затворих очи
- Ами ти- явно не искаш да ставаш пазител, да губиш свободата си - попитах
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Стаята на Кейтлин Сантез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кейтлин Сантез   Стаята на Кейтлин Сантез - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 3:32 pm

-Никак не искам да ставам пазител.Просто съм израстнала сред морои от кралска фамилия.Имах всичко, но не и любов.Баща ми много харесваше съпругата си и дъщеря си.Все морои, а аз просто бях дампира от една негова грешка.Честно казано съм изненадана, че не ме пратиха тук по-рано.До скоро ги мразех всичките!Всички морои, но се запознах и с Аня и още няколко мороя.Може би не е толкова лошо да си пазител, но аз не съм за това.Ни най-малко, но е неизбежно нали?Освен да се моля да ми се падне някой, като Аня няма какво друго да направя.Е трябва да се науча и да се бия, защото съм некадърна.Буквално.Ще започна да тренирам по усилено, дори сега.Лятото.Трябва да се науча да се пазя.-казах всичко набързо, а след това се надигнах и я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Роберта Синклер
Дампир
Дампир
Роберта Синклер


Брой мнения : 285
Точки : 4162
Reputation : 0
Join date : 26.06.2010
Age : 32

Стаята на Кейтлин Сантез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кейтлин Сантез   Стаята на Кейтлин Сантез - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 4:10 pm

Видях, че много не и се говори за това и се усмихнах в посока на Аня, която беше така погълната в съчетаването на дрехите.
- Искате ли да ви покажа и моите дрехи- засмях се аз- имам голямо разнообразие и често не знам с какво да ги комбинирам. Трябва ми спец в тези работи- намигнах на Аня
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Стаята на Кейтлин Сантез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кейтлин Сантез   Стаята на Кейтлин Сантез - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 4:44 pm

-Добре, но и аз ще се включа.Може сега да не ти изглеждам, като маниачка тема дрехи и обувки, но съм.Просто моите дрехи не ми представляват голям интерес.-обясних и погледнах към Анастасия, която все още се ровеше из гардероба ми.
Охх размина ни се за днес разпита.Е то за мен не беше толкова притеснително, но за Аня...поклатих леко глава и зачаках някой да каже нещо.
Върнете се в началото Go down
Анастасия
Редактор
Редактор
Анастасия


Брой мнения : 510
Точки : 9754
Reputation : 0
Join date : 25.05.2010
Age : 28
Местожителство : Академията

Стаята на Кейтлин Сантез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кейтлин Сантез   Стаята на Кейтлин Сантез - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 6:06 pm

- Още дрехи? Още обувки? - обърнах се светкавично къмм Бет и се ухилих. Явно съм прекалила с алкохола отново, защото бях прекалено луда по дрехите...дори повече от обикновенно. Отидох до Бет и я хванах за ръката.
- Ами какво още чакаме, да тръгваме! Тук вече приключих. - казах и кимнах към гардероба на Кейт. - Хайдее,искам да ти разгледам дрехите, размърдайте се! - казах, а те се засмяха на нетърпеливостта ми.
Върнете се в началото Go down
Роберта Синклер
Дампир
Дампир
Роберта Синклер


Брой мнения : 285
Точки : 4162
Reputation : 0
Join date : 26.06.2010
Age : 32

Стаята на Кейтлин Сантез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кейтлин Сантез   Стаята на Кейтлин Сантез - Page 2 EmptyВто Юли 13, 2010 8:05 pm

- Добре, добре- казах аз и се запътих към вратата. Хвърлих по една усмивка на нетърпеливката и закрачих към стаята си. Кейт щеше да остане в стаята си
-Но няма да се очудваш като видиш неразборияра на леглото- страшно ме цепеше глава преди да дойда на поляната.- ухилих се пак и тръгнах по коридорите.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Кейтлин Сантез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кейтлин Сантез   Стаята на Кейтлин Сантез - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Кейтлин Сантез
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Кейтлин...Неси....
» Стаята на Никол Клейв
» Стаята на Алисън
» Стаята на Вероника Ротън
» Стаята на Нейтън Ивашков

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия за Вампири  :: В Академията :: Сградите на общежитията :: Стаите на обучаващите се дампири-
Идете на: