Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Станете част от историите на Академията..
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Пейките

Go down 
+5
Анастасия
Кейтлин Сантез
Роуз Хатауей
Касандра Морган
Адина Видославова
9 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Пейките   Пейките EmptyЧет Май 27, 2010 6:39 pm

На някои места по пътеките имаше пейки.
Пейките 1400
На които учениците можеха да си починат,
а след това да продължат пътя си
Върнете се в началото Go down
Адина Видославова
Дампир
Дампир
Адина Видославова


Брой мнения : 41
Точки : 587
Reputation : 0
Join date : 23.05.2010

Пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките EmptyПет Май 28, 2010 10:46 am

Минах през столовата, но нищо не успя да събуди апетита ми, затова си взех просто една ябълка. Излязох навън и започнах безцелно да обикалям по пътеките. Плъзгах поглед от дърветата, през сградите до небето. Имаше изгледи за супер обикновен и скучен ден, но нещо-"Може би 6тото ми чувство" помислих си саркастично- ми подсказваше, че греша. Или щях да срещна някой, или нещо щеше да се случи, или нещо аз полудявах. Най-вероятна ми се струваше 3тата възможност. Видях една от пейките и реших, че днес тя ще ме приюти. Седнах по турски върху и започнах да гриза ябълката. Толкова се бях улисала, че... После трябва да мина и през салоните подсетих се и това като че ли още повече ме депресира? Започнах да се обзалагам сама със себе си дали оттук ще мине някой. Едното ми аз се надяваше да позная, а другото ми горещо се молеше да сгреша. Е, ще видим...
Върнете се в началото Go down
Касандра Морган
Морой
Морой
Касандра Морган


Брой мнения : 21
Точки : 308
Reputation : 0
Join date : 27.05.2010

Пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките EmptyНед Май 30, 2010 4:48 pm

Вече час сигурно се лутах по пътеките заобикалящи академията . Исках да се разходя за да разгледам академията не да запомня пътеките така, че и заспала да мога да се разхождам по тях , но май и така ставаше. По-напред по пътеката се задаваше пейка реших да поседна за малко на нея и да си почина ,макар и да не бях изморена просто нямаше какво да правя ...ако се приберех щях да отида в стаята си и да не излизам повече ,се пак не познавах никои , а й не бях от хората които отиват при някои просто ей така....е можаше да се дължи и на факта че съм малко срамежлива .
Останах на пейката и продължих да мисля за глупости.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките EmptyНед Май 30, 2010 4:54 pm

След като с Лиса свършихме с обяда се разделихме и аз тръгнах безцелно из двора. Скоро реших да отида отново да старата наблюдателна кула, но преди това реших да "поседна" на една от пейките. Срещу мен тъкмо се изпречи една и аз седнах на нея. По късно забелязах че до мен седи слабушляво момиче. Убедена бях, че беше морой. И то от ниските класове.
-Хей! -поздравих.
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Касандра Морган
Морой
Морой
Касандра Морган


Брой мнения : 21
Точки : 308
Reputation : 0
Join date : 27.05.2010

Пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките EmptyНед Май 30, 2010 5:02 pm

Погледнах момичето ,явно не ме забеляза веднага , но после се сепна и ме поздрави .
''Здрасти !! Smile'' - и отвърнах и я огледах ,очевидно беше че не е морой , тя беше дампир. -'' Аааа ..аз съм Касандра ...Каси .Приятно ми е !'' и казах и се усмихнах лъчезарно
.




Edit by: Роза Беликова
Предупреждение: Нарушена е точка 7. от правилата на РП-то
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките EmptyНед Май 30, 2010 5:10 pm

Добре, момичето не беше срамежливо и явно не ме познаваше. Реших да се направя на по-важна, затова се представих дипломатично - с ранга си и фамилията.
-Аз съм пазител Беликова. - реших да не споменавам, че съм дампир, защото беше явно че след като съм пазител, значи съм дампир. Реших да не споменавам и първото си име. - Забелязах, че си морой. Коя година си? Кои са родителите ти? - последния въпрос зададох, защото ме интересуваше рода й. Всъщност, по скоро ме интересуваше дали има пазител.
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Касандра Морган
Морой
Морой
Касандра Морган


Брой мнения : 21
Точки : 308
Reputation : 0
Join date : 27.05.2010

Пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките EmptyНед Май 30, 2010 5:18 pm

Момичето беше дирекно , това някак ми хареса.
- Казвам се Касандра Морган, това е първата ми година обучение. А родителите ми са Елена и Ерик Морган. Приятно ми е да се запознаем пазител Беликова.- Погледнах я многозначително и продъжих, зададох и същите въпроси.
-Ами ти? Коя година ? Родители? А първо име имаш ли пазител Беликова.??
Зададох си въпросите и се засмях леко.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките EmptyНед Май 30, 2010 5:29 pm

От това, което ми каза разбрах че не е от кралските родове. Тя ми зададе същите въпроси.
-Майка ми е пазител Джанин Хатауей. - натъртих името. - А относно баща ми - е, той е морой. Ии, аз съм квалифицран пазител. - казах, вместо да отговарям на въпроса с учебната година. Установих че високомерното сържане не ми отива и затова ми се наложи да споделя и първото си име. - Роза. Какво специализираш?
Учудих се, че тя не бе чувала за мен. Явно слуховете за Роза Беликова се носеха само из Академията, не и отвън.
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Касандра Морган
Морой
Морой
Касандра Морган


Брой мнения : 21
Точки : 308
Reputation : 0
Join date : 27.05.2010

Пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките EmptyНед Май 30, 2010 5:42 pm

-Ммм Роза , хубаво име, харесва ми.А какво специализирам ??Ами огън . Ти си вече пазител. -отбелязах това което вече беше потвъдила.
- На кой си пазителка? - любопитстрвото може да не е ценено много от някой хора , но какво да правиш като си любопитен по натура , няма оттърваване . Какво още да я питам ?? Е поне като ще съм любопитна да карам ди край...
- Коя година е тя? Какво специализира?
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките EmptyНед Май 30, 2010 5:48 pm

Харесваше ми да говоря за Лиса. И за мен и Лиса - или по скоро за връзката ни.
-Пазителка съм на принцеса Василиса Драгомир. - казах като отново натъртих името и после се засмях, като се сетих че ако Лиса ме беше чула да казвам цялото й име щеше да съжалява, че ме е съживила. - Тя е втора година, и специализира ... - замислих се за момент, но после се усетих, че вече всички знаят че тя специализира с елемента Дух, така че нямаше да е издадена тайна. - с елемента Дух.
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Касандра Морган
Морой
Морой
Касандра Морган


Брой мнения : 21
Точки : 308
Reputation : 0
Join date : 27.05.2010

Пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките EmptyНед Май 30, 2010 6:02 pm

Говориш по интересен начин за нея.Някак доста повече от приятелски. Това е страхотно личи ,че сте страхотен екип.Надявам се и аз да си намеря такъв пазител.Ааа да свършвам с комприментите а? - и се засмях.
Сега ми кажи каква си надуда или свесна, тъй като нещо не ми се отдава да разбера, доста си противоречеше . Една нещо казано надуто , друго весело или ако във връзка с Лиса ,ако може така да я наричам, някак благодарно , а после пак надуто и накрая пак отначало.


Последната промяна е направена от Касандра Морган на Нед Май 30, 2010 6:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките EmptyПон Май 31, 2010 8:44 am

Боже, това момиче умееше да говори директно. И все пак аз не знаех дали съм надута, или святсна, въпреки че предпочитах да пеше второто. По тази причина не отговорих точно на въпроса.
- Ще разбереш. - казах и се усмихнах. - И нека не говорим за характера ми. - допълних.
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Касандра Морган
Морой
Морой
Касандра Морган


Брой мнения : 21
Точки : 308
Reputation : 0
Join date : 27.05.2010

Пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките EmptyПон Май 31, 2010 10:24 am

Добре ... Няма да нахалствам ,никакви приказки за харектерати повече .Ахаммм ..Ммм добре тогава предложи нещо за което можем да говорим или ако искаш ме питай още нещо.- Казах и беше вярно незнаех какво да й кажа , какво да я попитам за да поддържам разговора, може би тя щеше да измисли нещо или пък щеше да стане и да измисли някакво извинение и да си отиде или се пак можеше да си намерим някаква по свободна тема за разговор тъи като до сега разговора беше някак напрегнат или само на мен така ми се е сторило.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките EmptyПон Май 31, 2010 10:32 am

Наистина нямах представа какво да си говоря с нея. И все пак не исках да оставам лошо впечатление от мен у момичето, затова зададох няколко меко казано тъпи въпроси.
-Ами, добре тогава, ще те питам нещо. Кога дойде в Академията? Колко добре използваш огъня? - попитах, после се замислих малко и преди Кас да ми е отговорила. - Ии,.. срещала ли си стригой? - попитах и старателно отметнах коса, за да си проличат двете мълнии на врата ми символизитащи двата убити стригоя. Вдъхвах респек у всички - морои и дампири - тъй като бях една от много малкото, които бяха убили стригой преди да завършат обучението си. Вярно че бяха само два,а и вече бях пазител, но тези мълнии бяха от последната ми година на обучение, което значеше че съм постигнала нещо. Исках новаците да разберат това.
И много се гордеех с мълниите си.
А това беше някакси самовлюбено.
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Касандра Морган
Морой
Морой
Касандра Морган


Брой мнения : 21
Точки : 308
Reputation : 0
Join date : 27.05.2010

Пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките EmptyПон Май 31, 2010 10:51 am

Добре ,поне малко ще удължим разговора...
Ами всъщност дойдох в академията днес сутринта ,на бързо си разопаковах багажа и тъи като нямах какво да правя излязох да се разходя , да по разгладам ...сигурно обикалях около час преди да намеря тази хубава пейчица и да по седна.- е добре това малко беше като разказ за това какво съм правила презцилия ден , а не точно отговор на въпроса кога доиде , но какво да се прави усещам се че говоря не нужни нещо чак когато вече съм ги казала.
Ами според мен го използвам доста добре , и честно казано мисляче това е защото разбирам елента си , чувствам вътре в себе си , топлината която създава , за някой огъня е разрушение , но това не е вярно той е живот , стимулира се от емоциите ми , разбира ме .... А за стригойте виждала съм само веднъж преди няколко години ,две или три видях го да напада една жена ......- замълчах за малко и се замислих,преди години един или може да са били и повече убиха баба ми , от тогава семейството ми е доста предпазливо
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките EmptyПон Май 31, 2010 11:08 am

Уф, това момиче беше адски странно. А и не мислех че една новачка може да е толкова ... нахакана. Касандра ме удивляваше. Но бях сигурна, че някое от момчетата от 2ри курс могат да я сплашат. Не че го исках, просто знаех че новаци с такива характери лесно си намират майстора. И все пак реших да не го споделям с нея, сама щеше да го разбере.
- Сега е твой ред. Разпитай ме, както направих аз.
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Касандра Морган
Морой
Морой
Касандра Морган


Брой мнения : 21
Точки : 308
Reputation : 0
Join date : 27.05.2010

Пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките EmptyПон Май 31, 2010 11:16 am

Добре . Защо получи мълниите на врата си? Така де знам защо си ги получила ,но как , какво се случи? Извинявай ,ако е прекалено нахално от моя страна ,но просто като ги забезязах, когато си отмести косата ми стана любопитно . Но ,ако не иска ш не отговарай мога да измисля и нещо друго което да те питам .Като например ....На колко точно си? Какви са учениците тук? Учителите? Дали има нещо за което трябва да внимавам? .... - можех да измисля още такива въпроси , но реших да млъкна най-после и да видя тя какво ще каже .
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките EmptyПон Май 31, 2010 11:33 am

С мъка си припомних случката. След това бавно заговорих, като отмервах думите, които не ми причиняваха болка от спомените.
-Тогава още учех. Аз и един морой последвахме двама дампири-ученици и един друг морой. Бяха излезли за да търсят стригои. Е стригоите първи ни намериха и ни плениха. - преглътнах и реших да пропусна частта с пиенето на кръв и другите там неща. - Запланувахме да избягаме и когато стригоите излязоха през нощта ние действахме. Беше вече зазоряване, когато успяхме да се измъкнем, но тогава двамата стригои се върнаха и аз и другите две момчета се бихме с тях. Аз им казах да бягат, но единия от тях остана ... - "и стригоят му прекърши врата" допълних на себе си. Мисля че Касандра се досети какво беше станало. - Аз ги довърших и успяхме да избягаме. И всички помогнаха. - довърших и се отпуснах на пейката, като се опитах да прогоня мислите за онази нощ. Помълчахме малко без никой да обели и дума. После аз проговорих. - На 19 съм. Миналата година завърших обучението си, но останах при Лиса. А и помагам в охраната. Учениците тук са ... - спрях за малко. - Дампирите са добри и винаги се хвърлят да помагат на когото и да било. Докато мороите, или поне тези от кралските родове, се мислят за нещо повече от другите. - замълчах. - Но не и Лиса. - допълних. - Тя е много различна. А учителите ... вече забравих какви са те. - двете се разсмяхме съвсем слабо. - Трябва да внимаваш за надути кралски дечица - "както ги нарича Лиса" казах отново на себе си. - и за стригои. - очите на момичето се разшириха. - Тук има защита, но понякога тя изтънява и може да влизат разни ... неща. Но сега не се безпокой. Подсилиха защитните кръгове вчера, аз бях там.
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Касандра Морган
Морой
Морой
Касандра Морган


Брой мнения : 21
Точки : 308
Reputation : 0
Join date : 27.05.2010

Пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките EmptyПон Май 31, 2010 12:10 pm

Гледах известно време .Не бях сигурна какво да кажа .Или дали въобще трябваше да кажа нещо . Личише си ,че й е било трудно .Усетих чувстата които напираха в нея . Обичах елемента от него научавах много за хората и за чувствата им , секи имаше частица огън в себе си , не точно под формата на огън , но све пак имаше...Реших да оставя темата да не я засягам повече , а да се насоча към това което каза за учениците ..дампирите ...моройте , това което каза за стригойте.Незнам как ме караше да се чувствам това че са засилили защитата на академията. Да бъда честна не изпитвах страх към стригой ..по скоро го мразех ненавиждах , исках да разбера защо баба ми ..какво може да им е пречила тя ..за какво да я убиват .... Сепнах се .Не трябваше да мисля за това сега . Трябваше да кажа нещо , да и отговоря.
-Честно казано не ме учудва това че дампирите са приятни ,а децата от кралските фамилии се мислят за голямата работа . Познавам няколко от тях , знам какви са и незнам дали това ще те учуди , но не се разбирам особенно добре с тях - и се засмях . А за учителите дано да добри защото не си падам много изпълнителен човек , като стане дума за учене. А да те попитам ти си дампир , но можеше да си и морой, така де идеята ми беше .ако можеше да избираш ти ,каква щеше да предпочетеш да си?
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките EmptyПон Май 31, 2010 12:17 pm

Замислих се над въпроса й. Целия ми живот беше посветен на опазването на мороите и никога не се бях поставяла от другата страна - не бях мислила какво ще е ако не аз защитавах, а бях защитавана. Това отчасти се дължеше на майка ми. Винаги съм мислила, че мой дълг е да съм до Лиса и да я пазя, но може би понякога се прокрадваха желания за живот като нейния. Но тогава бързо ги прогонвах, защото знаех че не са правилни, или защото някой ми казваше че не е така. Помислих.
-Ако трябваше да избирам, щях отново да избера да съм дампир. Това е живота ми и не си го представям по друг начин. Нямаше да съм себе си, ако не бях дампир. - казах и погледнах изпитателно към нея. Задавах й същия въпрос, но безмълвно. Тя ме разбра и отговори...
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Касандра Морган
Морой
Морой
Касандра Морган


Брой мнения : 21
Точки : 308
Reputation : 0
Join date : 27.05.2010

Пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките EmptyПон Май 31, 2010 6:48 pm

Ами честно казано незнам. Не съм сигурна. Харесва ми да съм морой и за да съм честна е главно заради елента ми.Винаги когато го призовавам той ме изпълва с топлина , караме да се чувствам добре , на място , не бих го заменила никога. Но разбира се се кефя и на дампирите и може би ако елента ми не беше огън ..сега можеше да ти дам и различен отговор- тогава изпуснах дъхът си и погледнах замислено , след което се засмях. - Тази вечер си напрягам мозъка повече от обикновено.- след като това направих тъпа физиономия и се засмях , тя също се засмя.
-Добре сега сериозно колко е часът , че не съм яла от сутринта и направо умирам да хапна нещо.- и сякаш за да потвърди стомъх ми изкъркори и отново се засмях
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките EmptyПон Май 31, 2010 6:59 pm

Кимнах, потвърждавайки че съм я разбрала. После погледнах часовника си - беше късно.
-Почти осем е. - казах. - Аз също съм гладна. Хайде да идем до столовата, тъкмо мога да те запозная с някой, ако разбира се се засечем. Мисля че никой не те е развел наоколо. Аз смятам да го направя - казах и се усмихнах на Кас.



п.п.:Ставам от компа, после ще допишем ..
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Касандра Морган
Морой
Морой
Касандра Морган


Брой мнения : 21
Точки : 308
Reputation : 0
Join date : 27.05.2010

Пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките EmptyПон Май 31, 2010 7:10 pm

Добре , значи се разбрах ме .Отиваме да хапнем , а после ти ще ме разведеш из академията. Съгласна съм . - и й се усмихнах в отговор.Беше ми приятно да си говорим , на дявах се и след днес да се засичаме.
Станах ме от пейката и тръгнахме ,като разбира се тя водеше.

п.п. Добрем....
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките EmptyСъб Юни 19, 2010 2:22 pm

Разхождах се бавно.Все пак трябваше да убия малко време преди часовете ми, които щяха да започнат чак след няколко часа.Странно за моят характер и за навиците ми, но ми се искаше да разговарям с някой.Хмм...може би трябваше отново да се измъкна и да отида в най-близкия град за да се запозная с няколко момчета, но пък това значеше, че със сигурност няма да се върна за часовете си.Все пак какво друго да правиш с момчета освен да се напиваш и натискаш?А и танцуваш, но пък всяко едно от тези неща водеше до другото.Така, че този вариант не беше подходящ.Постарах се да изтикам всичките си мисли от главата си.Най-обичах онова тъпо и празно положение, в което изпадах когато се напиех.Не мислех за нищо или поне не по нормалният начин и реших да се опитам да го постигна и без алкохол.
Седнах на една пейка и затворих очи.Вятърът леко си играеше с косата ми, а слънцето галеше тялото ми и го нагряваше все повече и повече.Усещаше се аромата на прясно окосена трева и свежи цветя.Отворих очи и погледнах небето.Беше в един от най-красивите нюанси на синьото.Сега нямаше и помен от буреносните облаци през онази вечер когато бях с Алисън.
Отново затворих очите си.Концентрирах се върху всеки звук и тогава чух стъпките и.По някакъв начин усетих погледа на момичето прикован в мен с любопитство.Сетивата ми така бяха някак по-силни и развити.Усещах аромата на парфюма и да се разнася покрай нас.
Обърнах се и я погледнах.Тя се опита да прикрие погледа си, но аз и се усмихнах мило.Ама какво ми ставаше напоследък?Бях прекалено добра и мила за характера си, особенно с мороите.
-Здравей.-рекох игнорирайки въпросите в главата си.
Върнете се в началото Go down
Анастасия
Редактор
Редактор
Анастасия


Брой мнения : 510
Точки : 9754
Reputation : 0
Join date : 25.05.2010
Age : 28
Местожителство : Академията

Пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките EmptyСъб Юни 19, 2010 2:48 pm

След няколко часа въртене в леглото (не знам защо,но никога не мога да свикна веднага с новата обстановка и ми трябва време докато се приспособя) реших, че шанса да ме хване сънят е по- малък,отколкото в този слънчев и безоблачен ден да падне гръмотевица и да уцели точно мен,затова станах,взех си душ,облякох едни черни дънки и тъмно синя туника с ластик под бюста и V-образно деколте и излязох навън. Първоначално си мислех да се измъкна отново,но беше прекалено рано,затова реших да се поразходя из пътеките на академията. Тръгнах по една странична пътечка,докато не стигнах до някакви пейки...,но не пейките бяха странни а момичето, което стоеше на една от тях. Беше дампир,съвсем сама,затворила очи,с лека усмивка на устните си...изглеждаше доста красива. Осъзнах, че се бях зазяпала в нея,едва когато тя отвори очите си и погледна към мен. Отклоних поглед,но тя разбра какво правех. Помислих си,че ще ме сметне за откачалка,но тя просто се усмихна мило и ме поздрави със "Здравей".
- Ъм...здрасти...аз..съжалявам за безпокойството. - усмихнах се извинително.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пейките
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия за Вампири  :: Преди вратите към външния свят :: Пътеките свързващи сградите-
Идете на: