Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Станете част от историите на Академията..
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Пейките

Go down 
+5
Анастасия
Кейтлин Сантез
Роуз Хатауей
Касандра Морган
Адина Видославова
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Раиса Уилямс
Дампир
Дампир
Раиса Уилямс


Брой мнения : 42
Точки : 644
Reputation : 0
Join date : 06.07.2010
Age : 29
Местожителство : The Bottom Of Hell

Пейките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките - Page 3 EmptyВто Юли 06, 2010 7:50 pm

Супер!-почти извиках.Забелязах,че Лиз се разтъжи.Бързо,бързо трябваше да я развеселя.Не,нямаше пак да дърдоря за чорапи.
-Ами нали се сещаш.Супер!-повторих аз и се ухилих като идиот.Май днес ми ставаше навик.Уф,така не ставаше.
-Някои ученици казват,че тук е ужасно.Но според мен всеки се чувства тук на място.Дампирите-защото можем да упражняваме занаята си.Да браним мороите.-каза аз и направих жест с ръката,който приличаше на пиратски поздрав.-Те винаги са на първо място.-а,не не ставаше с идиотизма.Трябваше да предприема друг подход.
-Но да знаеш нищо не изпускаш! Навън е тъпо.Много тъпо.Има разни разглезени момчета.-озъртах се.-Е,по-разглезени от кралските фамилии.Ама направо са ужасни-слагат си един тон гел на косата и залепват една селска усмивка.Ние се си много по-добре с нашите мъже.Те поне могат да се бият.-поколебах се.-Поне повечето,де.


Последната промяна е направена от Раиса Уилямс на Пет Юли 09, 2010 1:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Елизабет Русо
Модератор
Модератор
Елизабет Русо


Брой мнения : 78
Точки : 816
Reputation : 0
Join date : 04.07.2010
Age : 29
Местожителство : Plovidv

Пейките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките - Page 3 EmptyВто Юли 06, 2010 8:00 pm

Разсмях се. Е, явно да се запозная с Раиса беше едно от малкото ми добри решения напоследък.
-Хм... Не излизам с момчета които имат повече козметични продукти от мен. Направо ме втриса като се сетя за един от бившите ми. Заксъняваше всеки път, ако аз закъснея с 15 минути, той ще заксъенее с 45... Накрая не издържах и го разкарах... Напоследък не вярвам много на момчетата, относно любовта. - Замислих се за малко и се отказах да продължа тази мисъл. - А ти, как я любовния живот?


П.п. Аз ставам. Утре/после като седна ще пиша. (((:
Върнете се в началото Go down
Раиса Уилямс
Дампир
Дампир
Раиса Уилямс


Брой мнения : 42
Точки : 644
Reputation : 0
Join date : 06.07.2010
Age : 29
Местожителство : The Bottom Of Hell

Пейките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките - Page 3 EmptyВто Юли 06, 2010 8:04 pm

-Ами,в любовта честно имала съм всякакви:первезни,самовлюбени,само мразещи се.Но мисля,че ми трябва някой силен мъж.Някой по-силен от мен в случая.

п.п.- ок,до следващия път Smile

Ето го и второто нарушение. Внимавай, имаш още един път.

Edit by: Лиса Драгомир


Последната промяна е направена от Раиса Уилямс на Пет Юли 09, 2010 1:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Елизабет Русо
Модератор
Модератор
Елизабет Русо


Брой мнения : 78
Точки : 816
Reputation : 0
Join date : 04.07.2010
Age : 29
Местожителство : Plovidv

Пейките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките - Page 3 EmptyСря Юли 07, 2010 7:15 am

-Поставяш високо летвата. Доста ще трябва да търсиш, за да намериш по силен мъж от теб. Макар че си права, мъжа трябва да е водещ във връзката, да е "силния пол". - Размях се. Това момиче, знаеше какво иска, което ме радваше. Беше ми омръзнало от разглезени принцески, които гледаха единствено парите и социалния статус на момчето. - Изобщо не си струва да ходиш с разни женчовци... Дори да са крале или кралици на планетата. Побъркващо е. Тук има доста свестни момчета, убедена съм че ще срещнеш подходящия. - Ох, пак се натрапвах. Реших че е крайно време да си затвотря устата, защото за пореден път говорех глупости.
Върнете се в началото Go down
Раиса Уилямс
Дампир
Дампир
Раиса Уилямс


Брой мнения : 42
Точки : 644
Reputation : 0
Join date : 06.07.2010
Age : 29
Местожителство : The Bottom Of Hell

Пейките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките - Page 3 EmptyСря Юли 07, 2010 9:24 am

О,тя ми харесваше все повече!Споделяхме мнение.
-Мерси.И аз съм сигурна,че ти ще срещнеш някой.Все пак за всеки има човек.За разглезените-разглезени. За силните-силни.За старите-стари. Пейките - Page 3 Icon_pirat -усмихнах се аз.Най-накрая бах намерила някой свестен.


Последната промяна е направена от Раиса Уилямс на Пет Юли 09, 2010 1:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Елизабет Русо
Модератор
Модератор
Елизабет Русо


Брой мнения : 78
Точки : 816
Reputation : 0
Join date : 04.07.2010
Age : 29
Местожителство : Plovidv

Пейките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките - Page 3 EmptyСря Юли 07, 2010 10:13 am

-Според мен ,противоположностите се привличат.Докато еднаквите личности бързо се отекчават бързо от другия. - Тук вече тя бъркаше,всеки знаеше ,че противоположностите се привличат.Типичен пример са двата полюса на магнита.Сигурна съм ,че и тя го знаеше,но все пак всеки имаше право на свое мнение,всеки виждаше нещатата по различен начин,от различна гледна точка.
От това ,което бях научила за краткото ни запознанство Раиса беше точен човек, с който очевдино си допадах. Замислих се малко. Исках да я опозная по добре, но не се сещах какво да я попитам. И естествено, трябваше да се примиря с типичните въпроса. Ох, колко бях скучна... - Имаш ли братя, сестри? Котка? - Разсмях се на собствената си глупост... Е, май не можех да измисля нещо по тъпо от това, но все пак не биваше да прибързвам.
Върнете се в началото Go down
Раиса Уилямс
Дампир
Дампир
Раиса Уилямс


Брой мнения : 42
Точки : 644
Reputation : 0
Join date : 06.07.2010
Age : 29
Местожителство : The Bottom Of Hell

Пейките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките - Page 3 EmptyСря Юли 07, 2010 8:53 pm

Засмях се с нея.Котка,брат,сестра...Тръгнах да и отговарям,но се замислих за старата тема.Да,противополжностите се привличаха.Знаех го,но не го отбелязах.Може би защото не ми харесваше.Е,определено щях да запазя тази мисъл за себе си.Не можех да и кажа това,от личен опит.Защото беше глупост.Но пък...оф наистина се обърках.Любов,противоположности.
-Ха,ами имах котарак.Преди около три години.Но избяга.Постоянно се катереше по прозорците.Имах чувството,че се чувста като в затвор с хубава храна,хубаво легло,играчки и гальовен стопанин.Кажи ми какъв е този затвор,а ?!-разсмях се аз.Имах "голям" късмет с онзи немирник.-Но му трябваше разстояние.Всъшност аз се привързвам много повече към котки,токолкото към кучета.-погледнах я аз.Слушаше ме внимателно и се усмихваше.О, Лиз беше много готина и разбрана.Да понякога имахме различни мения,но със сигурност я харесвах за това,защото щеше да ми го каже.Беше симпатична,хумористична и много весела.И имаше адски красива усмивка.
-Ами нямам брат или сестра.Въпреки,че бих искала да имам някой да когото да се грижа.Или някой да се грижи за мен.
-Ами ти ? -реших пак да поидотствам.-Морско свинче?Зайче? Куче? Ох,ще зарежа лигавенето и ще те питам имаш ли домашен любимец?-казах аз и поклатих глава.Много бях зле.
-И докато не си отговорила,да питам още:брат,сестра...хм любима плюшена играчка?-разсмях се.Ооо,не направи ми идеше да си забия един.Половината ми мозък чакаше отговора и`,другата пееше:"тъпачка,тъпачка,тъпачка".
Пак занимавам много хората с мислите си.


Последната промяна е направена от Раиса Уилямс на Пет Юли 09, 2010 1:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Елизабет Русо
Модератор
Модератор
Елизабет Русо


Брой мнения : 78
Точки : 816
Reputation : 0
Join date : 04.07.2010
Age : 29
Местожителство : Plovidv

Пейките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките - Page 3 EmptyЧет Юли 08, 2010 9:19 am

Усмихнах се. Явно и Раиса като мен обичаше животните.
-Ами в момента нямам домашен любомце, но мисля да си взема малко коте или куче. Обожавам животните. Преди имах коте, жълто със сини очички, което беше много непослушно. - Физиономията ми се разнежи. - Постоянно търсеше къде да се покатери, какво да преобърне, кой да одраска. Спомням си, че дори имах приятелки, които най-категорично отказваха да се доближат до него. Бях цялата издрана, дори мисля че някъде на рамото имам белег. По-късно си взех куче, което за всеобща изненаде се разбираше с котето, но не и с мен. Предполагам защото съм дампир. А иначе... Нямам братя и сестри, а и не съм сигурна дали искам. Просто не знам как бих се чувствала. А плюшена играчака... Ох, имам толкова много, че не мога да си избера любима. - Размях се. Изглеждах като едно голямо бебе. - Имаш ли си хоби? - Май, не можех да измисля по слабоумен въпрос.
Върнете се в началото Go down
Раиса Уилямс
Дампир
Дампир
Раиса Уилямс


Брой мнения : 42
Точки : 644
Reputation : 0
Join date : 06.07.2010
Age : 29
Местожителство : The Bottom Of Hell

Пейките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките - Page 3 EmptyЧет Юли 08, 2010 9:30 am

Хмм,на следващия и въпрос трябваше да помисля.Хоби.Като малка бях събирала салфетки.Няколко месеца.
-Ами,може би ако за хоби се счита събирането на книги.Всъшност от малка обожавам да чета.Тогава се почна от книги с приказки.Сега чета най-много научна фантастика,но и поезия.-усмихнах се.Беше ми приятно да си говоря с Лиз.
- Ами ти,има ли нещо което обичаш да правиш,събираш,рисуваш...и така?


Последната промяна е направена от Раиса Уилямс на Пет Юли 09, 2010 1:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Елизабет Русо
Модератор
Модератор
Елизабет Русо


Брой мнения : 78
Точки : 816
Reputation : 0
Join date : 04.07.2010
Age : 29
Местожителство : Plovidv

Пейките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките - Page 3 EmptyПет Юли 09, 2010 8:21 am

Позамислих се.
-Ами и аз обичам да чета книги. Понякога пиша стихове и разкази, но... твърде много се притеснявам от това. Обичам да слушам музика. - Млъкнах. Това бяха твърде делнични неща, явно нямах ясно изразено хоби. След миг се сетих. - О, ами... Всъщност често правя разни неща от мъниста. Гривни, колиета, обици... Обичам и плетениците с въженца. Декорацията като цяло ме влече, интересно ми е. - Усмихнах се. - Салфетки никога не съм събирала, твърде сложно е. Има хиляди видове... Няма как да се изчерпаш, можеш да събираш до безкрай.
Върнете се в началото Go down
Раиса Уилямс
Дампир
Дампир
Раиса Уилямс


Брой мнения : 42
Точки : 644
Reputation : 0
Join date : 06.07.2010
Age : 29
Местожителство : The Bottom Of Hell

Пейките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките - Page 3 EmptyПет Юли 09, 2010 8:43 am

- Да,така е.-усмихнах се аз.-Е,надявам се някой ден да ми покажеш както стиховете,така и някоя гривна.-пак се усмихнах.-Естествено,ако искаш.Нахално от моя страна.-всъшност наистина ми бе любопитно.Бях сигурна,че Лиз е много талантлива.И по отншоение и на стиховете и манистата.Аз обичах всякакви дрънкулки като гривни,гердани...

Нарушение по точка 7 от правилата на РП играта. Още нещо: не пиши с червено! Само админът има право да пише с такъв цвят! Още две нарушения имаш и отиваш при темата с нарушителите.
Edit by: Лиса Драгомир


Последната промяна е направена от Раиса Уилямс на Пет Юли 09, 2010 1:27 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Елизабет Русо
Модератор
Модератор
Елизабет Русо


Брой мнения : 78
Точки : 816
Reputation : 0
Join date : 04.07.2010
Age : 29
Местожителство : Plovidv

Пейките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките - Page 3 EmptyПет Юли 09, 2010 9:15 am

-А, не се притеснявай. Не е нахално. Да, може да ти покажа нещо. - Усмихнах се. Някаква птичка прелетя над главата ми и леко закачи косата ми. С Раиса се спогледахме и избухнахме в смях. - Ох, приците понякога ме побъркват. Нали съм дампир, не ми трябвало да се доближават до мен. Може би трябва да си купя въздушна пушка? - Ох, шегата беше тъпа. Обичах животние, и не бих могла да стрелям по тях. - Оф, днес майтапите ми не ги бива.... - Погледнах часовника си и подскочих. - Аз трябва д тръгвам. Беше ми приятно да се запознаем. Чао. 
Върнете се в началото Go down
Арина Ивашков
Морой
Морой
Арина Ивашков


Брой мнения : 138
Точки : 1918
Reputation : 0
Join date : 19.06.2010
Age : 30
Местожителство : Академията "Св.Владимир"

Пейките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките - Page 3 EmptyВто Юли 20, 2010 1:27 pm

Днес се събудих в кофти настроение,а дори не знам защо. Писнало ми е настроенията ми да се променят толкова често,и то без причина. Разхождах се навън и реших да седна на една пейка,за да си почина и да помисля. Опънах се удобно на пейката и затворих очи. Почти винаги бях сама. Това трябваше да спре, трябва отнова да стана предишната Арина...
Върнете се в началото Go down
Лукас Нийл
Дампир
Дампир
Лукас Нийл


Брой мнения : 46
Точки : 607
Reputation : 0
Join date : 19.07.2010

Пейките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките - Page 3 EmptyВто Юли 20, 2010 1:38 pm

Не обичах да пилея свободното си време, което напоследък беше малко. Въпреки това сметнах за наложително да изляза навън и да подишам малко чист въздух, жизнено важно беше да прочистя ума си от непотребните мисли.
Разхождах се по една от пътеките свързващи сградите, когато забелязах на една от пейките да седи момиче, което ми беше познато, бях я виждал често в академията, но не се познавахме лично. Помислих си социалните контакти никога не са излишни и отидох при нея, за да се запознаем.
- Здравей, аз съм Лукас. - Оригинално начало на разговор, последвано от усмивка.
Върнете се в началото Go down
Арина Ивашков
Морой
Морой
Арина Ивашков


Брой мнения : 138
Точки : 1918
Reputation : 0
Join date : 19.06.2010
Age : 30
Местожителство : Академията "Св.Владимир"

Пейките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките - Page 3 EmptyВто Юли 20, 2010 1:47 pm

Някой прекъсна мислите ми. Отворих очи и видях един пазител. Беше висок,със сини очи.
"Бива си го" помислих си.
-Аз съм Арина-усмихнах се и му подадох ръката си-Приятно ми е да се запознаем.
-Не съм те виждала наоколо-казах аз след малко.
Върнете се в началото Go down
Лукас Нийл
Дампир
Дампир
Лукас Нийл


Брой мнения : 46
Точки : 607
Reputation : 0
Join date : 19.07.2010

Пейките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките - Page 3 EmptyВто Юли 20, 2010 1:59 pm

- И на мен ми е приятно.- Кзах, поемайки ръката и. - Нищо чудно, че не си ме виждала наоколо, опитвам да не се набивам много на очи, не ме бива много в общуването с другите. - Отново се усмихнах. - Та, Арина, чудно ми е какво кара момиче като теб да стои само в ден като този, защо не си с приятелите си? Съжалявам, ако е прозвучало нахално от моя страна, просто ми е любопитно. - Седнах до нея на пейката и зачаках отговора и.
Върнете се в началото Go down
Арина Ивашков
Морой
Морой
Арина Ивашков


Брой мнения : 138
Точки : 1918
Reputation : 0
Join date : 19.06.2010
Age : 30
Местожителство : Академията "Св.Владимир"

Пейките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките - Page 3 EmptyВто Юли 20, 2010 2:07 pm

-След смъртта на майка ми съм малко разстроена. Предпочитам да съм сама. Но мисля,че е крайно време това да се промени.
Майка ми не би искала да стоя непрекъснато сама и да страня от другите.
Погледнах го и се усмихнах:
-И не е вярно,че не те бива в общуването с другите. Всъщност се спряваш чудесно-засмях се.
Върнете се в началото Go down
Лукас Нийл
Дампир
Дампир
Лукас Нийл


Брой мнения : 46
Точки : 607
Reputation : 0
Join date : 19.07.2010

Пейките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките - Page 3 EmptyВто Юли 20, 2010 2:18 pm

- Съжалявам за майка ти. - Казах и продължих след няколко секунди. -Последното нещо, което един родител би искал за детето си е то дабъде само, така че решението ти е правилно. Академията е голяма, лесно ще синамериш приятели. - Разсмях се, защото думите звучаха някак иронично произнесени точно от мен. - Обаче не си права, че общуването ми върви, защото обикновено оплесквам всичко, не знам защо нямаш привилегията да се "насладиш" на това мое качество.
Върнете се в началото Go down
Арина Ивашков
Морой
Морой
Арина Ивашков


Брой мнения : 138
Точки : 1918
Reputation : 0
Join date : 19.06.2010
Age : 30
Местожителство : Академията "Св.Владимир"

Пейките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките - Page 3 EmptyВто Юли 20, 2010 2:29 pm

Засмях се.
-Всъщност мисля,че си забавен.
Наистина беше забавен,не знам защо си мислеше,че не е добър в общуването.
-Оправи ми настроението. Мисля,че това се брои за нещо,нали? -усмихнах му се.
Върнете се в началото Go down
Лукас Нийл
Дампир
Дампир
Лукас Нийл


Брой мнения : 46
Точки : 607
Reputation : 0
Join date : 19.07.2010

Пейките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките - Page 3 EmptyВто Юли 20, 2010 2:40 pm

Погледнах я и се почувствах добре, доброто ми дело за деня беше на лице.- Да, защото и ти оправи моето или по - точно създаде ми такова. Като изключа грешната преценка, която ти извлича грешно мнение за мен, разбира се, но ще я отредя на слънцето, което днес определено е в повечко. Иначе съм му благодарен, на слънцето, защото в очите ти не изглеждам като глупак, лятото винаги е бил един от любимите ми сезони... Но стига съм говорилл безсмислици, кажи нещо за себе си.
Върнете се в началото Go down
Арина Ивашков
Морой
Морой
Арина Ивашков


Брой мнения : 138
Точки : 1918
Reputation : 0
Join date : 19.06.2010
Age : 30
Местожителство : Академията "Св.Владимир"

Пейките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките - Page 3 EmptyВто Юли 20, 2010 2:51 pm

Да,днес наистина беше доста слънчево,точно затова бях седнала на по-сенчеста пейка.
-Ами,на 16 съм. Обичам да се разхождам,да чета. Такива неща.
Замислих се за това,как преди непрекъснато ходех на купони и се забавлявах непрекъснато. Напоследък съм станала доста скучна. Погледнах Лукас:
-Е,твой ред е.
Върнете се в началото Go down
Лукас Нийл
Дампир
Дампир
Лукас Нийл


Брой мнения : 46
Точки : 607
Reputation : 0
Join date : 19.07.2010

Пейките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките - Page 3 EmptyВто Юли 20, 2010 3:02 pm

- На 19 съм, обичам да се разхождам, катот теб, но в доста по - различно време... Обичам, не, обожавам да слушам музика и като цяло съм доста скучен, затова и рядко съм в компания. Преди да дойда в Академията не беше така, но... Всеки пораства при определени обстоятелства, нали? Явно моето израстване е трябвало да се случи в тук, макар и да ми коства доста усилия и лишения, но това предполагам е нормално. - Усмихнах се, когато приключих. - Виждаш ли? Дори не мога да се похваля с нещо забавно, което съм правил напоследък, при теб как е?
Върнете се в началото Go down
Арина Ивашков
Морой
Морой
Арина Ивашков


Брой мнения : 138
Точки : 1918
Reputation : 0
Join date : 19.06.2010
Age : 30
Местожителство : Академията "Св.Владимир"

Пейките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките - Page 3 EmptyВто Юли 20, 2010 3:13 pm

-Ти си пазител и си доста зает предполагам. Затова нямаш време за много забавления.
Замислих се за малко,после погледнах Лукас и казах.
-Добре,имам идея. Какво ти се прави? Още не е късно да направиш нещо безрасъдно и да се позабавляваш.
Не очаквах да се съгласи просто така да направи нещо лудо,но поне исках да опитам. Той ми оправи настроението,исках и аз да направя нещо за него. Погледнах го и зачаках отговора му...
Върнете се в началото Go down
Лукас Нийл
Дампир
Дампир
Лукас Нийл


Брой мнения : 46
Точки : 607
Reputation : 0
Join date : 19.07.2010

Пейките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките - Page 3 EmptyВто Юли 20, 2010 3:22 pm

Изслушах внимателно Арина, изчаках няколко секунди, за да уверя, че не се шегува и после избухнах в смях. - Наистина ли... Моля те, осветли ме откъде ти дойде идеята, че на мен може да ми хрумне нещо забвно, да не говорим за нещо щуро? Най - забавното ми преживяване напоследък е запознанството ми с теб, бъди сигурна, че в момента се забавлявам. Ако ти се прави нещо лудо ще трябва да го измислиш сама, сигурен съм че ще се справиш, за разлика от мен, иначе съм съгласен. - Отново се засмях.
Върнете се в началото Go down
Арина Ивашков
Морой
Морой
Арина Ивашков


Брой мнения : 138
Точки : 1918
Reputation : 0
Join date : 19.06.2010
Age : 30
Местожителство : Академията "Св.Владимир"

Пейките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките - Page 3 EmptyВто Юли 20, 2010 3:34 pm

-Хей,не бъди такъв. Все има нещо което си искал да направиш,но така и не си успял.-продължих да настоявам.
Това,че бях решила да съм безрасъдна и да съм предишната Арина не значеше,че и Лукас трябва да си навлече неприятности. Брат ми също обича забавленията и винаги намира начин да наруши правилата.
Замислих се за последното щуро нещо,което бях направила. Беше,купона,който направиха Аня и Кейтлин. Тогава пазителите и учителите не разбраха,че има алкохол в стаята на Кейт...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пейките - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките   Пейките - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пейките
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия за Вампири  :: Преди вратите към външния свят :: Пътеките свързващи сградите-
Идете на: