Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Станете част от историите на Академията..
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Мъгливата гора

Go down 
+6
Лукас Нийл
Савана Джеймс МакКензи
Valentine Varia
Алисън Зеклос
Кейтлин Сантез
Лиса Драгомир
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Савана Джеймс МакКензи
V.I.P
V.I.P
Савана Джеймс МакКензи


Брой мнения : 135
Точки : 1989
Reputation : 0
Join date : 12.07.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere in nowhere

Мъгливата гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата гора   Мъгливата гора - Page 2 EmptyЧет Юли 15, 2010 8:18 pm

Следвах внимателно Вал, впила любопитен поглед в гърба му.
Къде по-точно ни водеше?! Ако си спомнях правилно това трябваше да са едни от забранените части на гората. Понякога от тук минаваха заблудени хорица, тръгнали на лов, понякога дори успяваха... Друг път те ставаха плячката.
Завъртях се около себе си. Погледнах към небето, вековните дървета се извисяваха застрашително и почти скриваха синевата от очите ми. Мократа трева се отъркваше в ботите ми. Зайчетата и катеричките се криеха в малките си хралупи, подплашени от навяващото смърт ухание на стригоите.
До мен Киън беше застанал тихо, със затворени очи, сякаш се потапяше в древния ритъм на гората.
- Толкова е... - поех дълбоко въздух, вдишвайки миризмите -... първично.

...
Е, сега какво? - позасмях се
Върнете се в началото Go down
Valentine Varia
Стригой
Стригой
Valentine Varia


Брой мнения : 33
Точки : 453
Reputation : 0
Join date : 12.07.2010
Age : 29

Мъгливата гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата гора   Мъгливата гора - Page 2 EmptyПет Юли 16, 2010 5:40 pm

- Е, сега какво? – попита Савана и аз спях да вървя. Изведнъж настана непоносима тишина.
- Ами, може да намерим някой и да го убием. – засмях се, и се обърнах към тях, но май опита ми за шега беше много-много жалък и изкуствената ми усмивка изчезна, все едно не я е имало воабще.
Поклатих глава и погледнах нагоре, където трябваше да е небето, но сега се виждаше единствено мъгла... колко жалко...
Тогава от малко разстояние настрани от нас се чу шум. Нещо ни приближаваше...
Върнете се в началото Go down
Савана Джеймс МакКензи
V.I.P
V.I.P
Савана Джеймс МакКензи


Брой мнения : 135
Точки : 1989
Reputation : 0
Join date : 12.07.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere in nowhere

Мъгливата гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата гора   Мъгливата гора - Page 2 EmptyПет Юли 16, 2010 5:53 pm

Наострих уши и рязко се отдръпнах назад, вгледайки се в храсталака.
След малко листата се разтвориха и от там излезе вълк... прекалено голям за да бъде нормален вълк. Плюс това те бягаха от нас, а този ... този тук оголваше зъби срещу нас, ръмжейки.
Преведох се лекичко напред. Инстинкти?! Определено. Върнах си предишната стойка, впивайки поглед в животното.
Бавно погледнах момчетата до мен, който сякаш бяха застинали в очакване.
- Шейпшифтър. - промърморих тихо
Съчеството изръмжа яростно и пристъпи навело заплашително муцуна.
Върнете се в началото Go down
Valentine Varia
Стригой
Стригой
Valentine Varia


Брой мнения : 33
Точки : 453
Reputation : 0
Join date : 12.07.2010
Age : 29

Мъгливата гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата гора   Мъгливата гора - Page 2 EmptyПет Юли 16, 2010 6:01 pm

На лицето ми сепояви доволна усмивка, след въпроса на Савана. Но причината не беше самия
въпрос ами, че най-сетне щеше да има нещо, с което да се бием – най-сетне. Явно нямаше да е онази скучна нощ, която бях очаквал, а това беше повече от страхотно, защото ръцете ме сърбяха да посека някой.

Протегнах се бавно назад и хванах дръжката на катаната си издърпвайки я безшумно от ножницата. След това погледнах към Савана и Киън и с поглед ги попитах, дали ще искат и те
да се присъединят към боя.
Върнете се в началото Go down
Лукас Нийл
Дампир
Дампир
Лукас Нийл


Брой мнения : 46
Точки : 607
Reputation : 0
Join date : 19.07.2010

Мъгливата гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата гора   Мъгливата гора - Page 2 EmptyЧет Юли 29, 2010 1:53 pm

Беше ми скучно, както никога до сега. Нуждаех се от свеж въздух, но не и от спокойствие - беше ми в повече. Да си седя сам в стаята беше се превърнало в нещо като досаден навик, който трябваше да променя и то веднага. Стигнал до това заключение излязох от стаята си, без да се замислям много много.
Запътих се към гористите части, или по - чоно към мъгливата част, където ходех изклщчително рядко. Съмнявах се, че ще манеря някого там, но исках да разходя някъде и тък ми се стори подходящо.
Изминах няколко крачки, когато забелязахпозната фигура на метър от мен. Колкото и да беше мъгливо, не можех да сбъркам, беше момичето, с което се бях запознал на скоро. Не очаквах да я видя тук, всъщтност не очаквах никого. Приближих се до нея и я поздравих.
- Здравей, Арина.
Върнете се в началото Go down
Арина Ивашков
Морой
Морой
Арина Ивашков


Брой мнения : 138
Точки : 1918
Reputation : 0
Join date : 19.06.2010
Age : 30
Местожителство : Академията "Св.Владимир"

Мъгливата гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата гора   Мъгливата гора - Page 2 EmptyЧет Юли 29, 2010 2:00 pm

Бях отишла в мъгливата гора. Обичах да ходя там,защото мъглата пречеше на слънцето да грее толкова силно. През деня навън се чувствах най-добре там. Бях се облегнала на едно дърво и гледах небето. Днес беше толкова слънчево,или поне така изглеждаше заради мъглата. Изведнъж чух познат глас,обърнах се и видях Лукас.
-Хей,здрасти-казах весело аз.-Не съм те виждала скоро.
Върнете се в началото Go down
Лукас Нийл
Дампир
Дампир
Лукас Нийл


Брой мнения : 46
Точки : 607
Reputation : 0
Join date : 19.07.2010

Мъгливата гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата гора   Мъгливата гора - Page 2 EmptyЧет Юли 29, 2010 2:12 pm

- Какво съвпадение, аз също. Напоследък не съм излизал много, но забелязах, че когато реша да го направя, обикновено срещам теб. - Казах и се засмях. - Е, може ли да те попитам какво те води на място, затънтено като това? - Казах и седнах до нея. Сега поне беше сигурно, че няма да ми е скучно, докато бях в мъгливата гора.
Върнете се в началото Go down
Арина Ивашков
Морой
Морой
Арина Ивашков


Брой мнения : 138
Точки : 1918
Reputation : 0
Join date : 19.06.2010
Age : 30
Местожителство : Академията "Св.Владимир"

Мъгливата гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата гора   Мъгливата гора - Page 2 EmptyЧет Юли 29, 2010 2:21 pm

-Е,радвам се,че попадаш на мен-казах и също се засмях.
Мислех си,че тук ще съм сама,обикновено нямаше много хора тук,но се зарадвах,че Лукас дойде. Беше ми приятно да си бъбря с него.
-Ами,знаеш,слънцето не ми понася много,затова през деня идвам тук. А теб какво те води насам?-попитах и се загледах в очите му.
Върнете се в началото Go down
Лукас Нийл
Дампир
Дампир
Лукас Нийл


Брой мнения : 46
Точки : 607
Reputation : 0
Join date : 19.07.2010

Мъгливата гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата гора   Мъгливата гора - Page 2 EmptyЧет Юли 29, 2010 2:27 pm

- Ами знаеш, скучаех... само че този път беше в пъти повече от обичайното. Четирите стени на стаята ми ми омръзнаха и така... Реших да се поразходя, не знам защо точно тук, може би защото не идвам често и очаквах нещо да се е променило. Като се замсиля наистина има нещо променено, последния път беше празно като в гробница. - Засмях се. - Но стига с моето скучно ежедневие, кажи има ли нещо ново около теб. - Казах и се загледах в нея.
Върнете се в началото Go down
Арина Ивашков
Морой
Морой
Арина Ивашков


Брой мнения : 138
Точки : 1918
Reputation : 0
Join date : 19.06.2010
Age : 30
Местожителство : Академията "Св.Владимир"

Мъгливата гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата гора   Мъгливата гора - Page 2 EmptyЧет Юли 29, 2010 8:25 pm

Все още гледах очите му,бяха някак хипнотизиращи.
-Не,няма. Моето скучно ежедневие също не се е променило все още.
Тези дни бях изморена и си стоях в стаята. Четях книги,гледах филми. Нищо интересно.
-Честно казано искам да излезна извън Акдемията за малко,но пазителката ми не е тук в момента. Така,че не мога да излизам.
Върнете се в началото Go down
Лукас Нийл
Дампир
Дампир
Лукас Нийл


Брой мнения : 46
Точки : 607
Reputation : 0
Join date : 19.07.2010

Мъгливата гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата гора   Мъгливата гора - Page 2 EmptyЧет Юли 29, 2010 9:11 pm

- Може би забравяш, че и аз съм пазител. - Казах със сериозен тон, след което се разсмях, защото сам не си вярвах, не ме биваше да се държа сериозно. - Да знаеш само как ми се излиза навън.... Не си само ти, спокойно. И на мен ми се иска да се разходя на различно от академията място, но повереният ми морой трябва да около мен, нещо, което се случва изключително рядко напоследък... - Прекъснах мисълта си и се загледах в Арина, която не сваляше поглед от очите ми. - Арина, какво има? - Казах и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Арина Ивашков
Морой
Морой
Арина Ивашков


Брой мнения : 138
Точки : 1918
Reputation : 0
Join date : 19.06.2010
Age : 30
Местожителство : Академията "Св.Владимир"

Мъгливата гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата гора   Мъгливата гора - Page 2 EmptyЧет Юли 29, 2010 9:25 pm

-Не съм забравила-казах и се усмихнах. Просто не знам дали ще ни разрешат да излезем след като не си мой пазител.
Замислих се. Нейт ми беше обещал,че ще ме изведе от Академията,но пак се е запилял някъде.
-Няма нищо. Просто очите ти...хипнотизират ме-засмях се-не сериозно. Не мога да спра да ги гледам.
Върнете се в началото Go down
Лукас Нийл
Дампир
Дампир
Лукас Нийл


Брой мнения : 46
Точки : 607
Reputation : 0
Join date : 19.07.2010

Мъгливата гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата гора   Мъгливата гора - Page 2 EmptyЧет Юли 29, 2010 9:36 pm

- Ами добре, имаш личното ми разрешение да ги гледаш и само защото си ми симпатична, за теб ще бъде безплатно. - Разсмях се на глупостта, която избълвах туко що. Случвало се беше хората да ме гледат в очите, но не знаех че имам хипнотизиращи способности. - Казваш, че те хипнотизирам, така ли? Мога да те омагьосам и да ми бъдеш прислужница, докато не ми омръзне, а тъй като съм доста мързелив се съмнявам, че това някога ще стане. - Отново се замсях.
Върнете се в началото Go down
Арина Ивашков
Морой
Морой
Арина Ивашков


Брой мнения : 138
Точки : 1918
Reputation : 0
Join date : 19.06.2010
Age : 30
Местожителство : Академията "Св.Владимир"

Мъгливата гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата гора   Мъгливата гора - Page 2 EmptyЧет Юли 29, 2010 9:48 pm

-Благодаря за разрешението-усмихнах му се.
Сигурно много хора гледат очите му и му казват,че са красиви.
-Съжалявам,че ще те разочаровам,но няма да съм добра прислужница. Дори собствената си стая нямам желание да оправям. Но няма да ти е трудно да омагьосаш някого.
Върнете се в началото Go down
Лукас Нийл
Дампир
Дампир
Лукас Нийл


Брой мнения : 46
Точки : 607
Reputation : 0
Join date : 19.07.2010

Мъгливата гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата гора   Мъгливата гора - Page 2 EmptyЧет Юли 29, 2010 9:58 pm

- Ами да ти кажа, ако те омагьосам няма да имаш право на избор и ще вършиш всичките ми задължения и всичко, което те накарам. Шегувам се, за жалост не мога да омагьосам никого, а и не искам да те карам да вършиш глупости. - Замълчах за малко и продължих. - Е, за какво ти се говори? Или ако ти се ходи някъде, можем да отидем, стига да е в Академията, разбира се.
Върнете се в началото Go down
Арина Ивашков
Морой
Морой
Арина Ивашков


Брой мнения : 138
Точки : 1918
Reputation : 0
Join date : 19.06.2010
Age : 30
Местожителство : Академията "Св.Владимир"

Мъгливата гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата гора   Мъгливата гора - Page 2 EmptyЧет Юли 29, 2010 10:10 pm

-Ами,нека останем тук. Харесва ми.
Тук бях далече от слънчевите лъчи. Понякога ми се искаше да слънцето да не ми е проблем и да мога спокойно да ходя навскъде,когато си поискам. Погледнах отново към Лукас:
-Разкажи ми повече за теб.
Върнете се в началото Go down
Лукас Нийл
Дампир
Дампир
Лукас Нийл


Брой мнения : 46
Точки : 607
Reputation : 0
Join date : 19.07.2010

Мъгливата гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата гора   Мъгливата гора - Page 2 EmptyЧет Юли 29, 2010 10:22 pm

- Ами... Обичам да гледам страшни филми, особено вечер, това го обичам точно толкова, колкото и да слушам музика, харесвам почти всякаква... Обичам да излизам с приятели и да стоим до късно навън, тук в академията е невъзможно, разбира се... Обичам да говоря безсмислици, добър слушател съм, а според някои и добур приятел, адски съм несръчен, скаран съм с точните науки и общо взето това е всичко. - Усмихнах се и продължих. - Е, твой ред е, слушам.
Върнете се в началото Go down
Арина Ивашков
Морой
Морой
Арина Ивашков


Брой мнения : 138
Точки : 1918
Reputation : 0
Join date : 19.06.2010
Age : 30
Местожителство : Академията "Св.Владимир"

Мъгливата гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата гора   Мъгливата гора - Page 2 EmptyЧет Юли 29, 2010 10:38 pm

-Хей и аз харесвам страшните филми. Голяма фенка съм им. Обичам да чета,да слушам музика. И аз харесвам почти всякаква музика. Аз също съм добър слушател.-позамислих се,после продължих-мразя да математика,направо не я понасям-засмях се.-Понякога говоря страшно много,даже ставам досадна или обикновено казвам неща,които не бива. Така че не се притиснявай да ми кажеш,ако започна да ти досаждам-казах и му се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Лукас Нийл
Дампир
Дампир
Лукас Нийл


Брой мнения : 46
Точки : 607
Reputation : 0
Join date : 19.07.2010

Мъгливата гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата гора   Мъгливата гора - Page 2 EmptyЧет Юли 29, 2010 10:45 pm

- Знаеш ли, трябва доста доста да се потрудиш, докато успееш да ми станеш досадна. Срещам те за втори път и компанията ти ми става все по - приятна, не виждам как ще ми досадиш... Излиза, че имаме много общо, най - важното е, че и двамата мразим математиката, това е мъчение, измислено от някой, който определено си няма работа...
Върнете се в началото Go down
Арина Ивашков
Морой
Морой
Арина Ивашков


Брой мнения : 138
Точки : 1918
Reputation : 0
Join date : 19.06.2010
Age : 30
Местожителство : Академията "Св.Владимир"

Мъгливата гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата гора   Мъгливата гора - Page 2 EmptyЧет Юли 29, 2010 11:36 pm

-Радвам се,че не ти досаждам. Надявам се да си остане така-казах и се усмихнах.
Беше ми приятно да си говоря с Лукас. Наистина си приличахме доста.
-А човека измислил математиката определено е съдист.-засмях се. -Имаш ли си приятелка?-смених изведнъж темата. Лукас малко се изненада на внезапната смяна. Аз бях дори по-изненадана. "Просто ми беше интересно,какво толкова" казах си.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Русо
Модератор
Модератор
Елизабет Русо


Брой мнения : 78
Точки : 816
Reputation : 0
Join date : 04.07.2010
Age : 29
Местожителство : Plovidv

Мъгливата гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата гора   Мъгливата гора - Page 2 EmptyВто Окт 19, 2010 8:27 am

Над гората се беше спуснала мъгла. Наоколо нямаше абсолютно никой, освен мен. Вървях бавно, без дори да знам точно на къде. Листата шумоляха тихо около мен, полюшвани от слабия ветрец. Без да искам настъпих някаква клонка, която се пречупи с крайно дразнещ звук. Огледах се трескаво, преди да осъзная от къде е дошъл звука, осъзнах се и се поотпуснах отново. Тишината която ме заобикаляше беше успокояваща, но и леко изнервяща. Хубавото бе, че ако някой се приближи щях да го чуя от километри.
Точно когато тази мисъл мина през главата ми, чух стъпки. Някой се приближаваше към мен, вероятно напълно непредполагащ че съм тук. Обърнах се и с усмивка зачаках между дърветата да се появи човека който явно щеше да ми прави компания. От там се появи красиво русо момиче. Изглеждаше ми на около 15-16 и ми се струваше че не съм я виждала преди в академията.
-Здравей. - Усмихнах се мило с надежда да я предразположа.
Върнете се в началото Go down
Алисън ДиЛорентис
Дампир
Дампир
Алисън ДиЛорентис


Брой мнения : 32
Точки : 452
Reputation : 0
Join date : 06.10.2010

Мъгливата гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата гора   Мъгливата гора - Page 2 EmptyВто Окт 19, 2010 2:16 pm

Пфу! Каква мъгла само. Можеше ли да е по-зле? В този момент ми капна една капка. Определено. Мислих си колко шантаво е да съм сама. ДОри дума не съм обелвала през последните десетина минути през, които бях в гората. В момента не ми сес тоеше сама. Исках да се измъкна от тук. Скоро можеше да превали, а аз ъгх... нямаше как да се измъкна. Тръгнах на някъде с бързи крачки. Изведнъж видях едно момиче пред мен. Побързах, за да я настгна. Тя явно ме чу защото се обърна и ме поздрави.
-Здравей. -Усмихнах се и аз. -Алисън. -Подадох ръка на момичето.
Върнете се в началото Go down
Роуз Оконъл
Дампир
Дампир
Роуз Оконъл


Брой мнения : 31
Точки : 469
Reputation : 0
Join date : 10.10.2010
Age : 29
Местожителство : akademiq sv.Vladimir

Мъгливата гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата гора   Мъгливата гора - Page 2 EmptyЧет Окт 21, 2010 6:58 pm

Разхождайки се из мъгливата гора,доволна от почивката видях познато лице.
-Здравей.-каза момичето усмихвайки се.-Алисън.-добави тя.
-Здравей-отвърнах и аз.Приятно ми е,Роуз.Какво те води в гората през този мъглив ден?-Попитах я учтиво.Изглеждаше доста приятно момиче.
Върнете се в началото Go down
Алисън ДиЛорентис
Дампир
Дампир
Алисън ДиЛорентис


Брой мнения : 32
Точки : 452
Reputation : 0
Join date : 06.10.2010

Мъгливата гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата гора   Мъгливата гора - Page 2 EmptyНед Окт 24, 2010 3:42 pm

-Ами... не ме свърта на едно място казах. -Всъщност обръщението беше към другото момиче, но защо пък да не завържехме разговор трите?
-Ела при нас. -Поканиях я, понеже беше по-на страние. Тя дойде. Отново се представихме с Роуз.
-Аз съм Алисън, а това е Роуз. -Посочих я. -А твоето име е? -Попитах. В този момент усетих как студа преминава през дрехите ми. Капките все по-бързо и по-бързо се докосваха по земята, а тя ги впиваше. Изчаках първо отговора на момичето и след това реших да предложа да отидем другаде.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Русо
Модератор
Модератор
Елизабет Русо


Брой мнения : 78
Точки : 816
Reputation : 0
Join date : 04.07.2010
Age : 29
Местожителство : Plovidv

Мъгливата гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата гора   Мъгливата гора - Page 2 EmptyНед Окт 24, 2010 8:11 pm

-Аз съм Алисън, а това е Роуз. А твоето име е?
Ох, трябваше да им запомня имената. Момичето с кафявата коса беше Роуз, а русата бепе Алисън.
-Аз съм Елизабет, но предпочитам просто Лиз. - Няколко капки дъжд ме докоснаха. Неволно се усмихнах, обичах дъжда, когато беше лек и нежен. Заваля по силно, този явно нямаше да бъде такъв и до няколко минути всички щяхме да заприличаме на мокри кокошки. Обърнах се към момичетата с идея да се преместим някъде на сухо, но Алисън ме изпревари.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мъгливата гора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата гора   Мъгливата гора - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мъгливата гора
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Зелената гора

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия за Вампири  :: Преди вратите към външния свят :: Гористите части-
Идете на: