Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Станете част от историите на Академията..
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Поляната

Go down 
+7
Кимбърли Фокс
Анастасия
Кейт Фелър
Лиса Драгомир
Джейсън Блейк
Кейтлин Сантез
Роуз Хатауей
11 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Поляната Empty
ПисанеЗаглавие: Поляната   Поляната EmptyЧет Май 27, 2010 5:52 pm

Поляната P5150006
Между горите имаше една полянка,на която почти винаги беше слънчево.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Поляната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната EmptyПон Юли 05, 2010 1:54 pm

С Лиса бяхме избрали тази поляна за купона. Запътих се насам като мъкнех 2 кашона с алкохол и още 2 с някаква храна. Дори не знам какво точно бях измъкнала от стола. А колкото до пиенето - знаех колко и какви бутилки бях взела от кабинета на майка ми. Трябваше по някакъв начин да ги възтановя, но за това щях да мисля по-късно. Върху четирите кашона бях сложила един CD-плейър на батерии, който ползвах винаги на партита. Само трябваше да донеса колонките от компютъра си, които бяха из цялата ми стая, и музиката щеше да е уредена. Оставих кашоните на земята. После започнах да вадя нещата от вътре.
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Поляната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната EmptyВто Юли 06, 2010 9:43 am

Оставих останалите в общежитията и се дотътрих до поляната по-рано, защото беше започнало да ми писва да се мотаме там.Не, че и на тях не им беше, но пък аз си бях егоистка.Между временно бях облякла тази рокля и като по чудо бях обула равни обувки, защото нямах голямо желание да се претрепя из тия камънаци.На поляната имаше момиче.Бях го виждала и бях сигурна, че знам името и, но просто сега не се сещах.

П.П.-сори, че така ти се натресох.... хД
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Поляната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната EmptyВто Юли 06, 2010 10:31 am

С дампиския си слух дочух стъпките на някой, който се приближаваше към мен. Обърнах се рязко. Хмм, беше едно момиче - дампир. Не беше от завършилите.
- Здравей. - поздравих веднага. Явно Лиса вече започваше да докарва целия кампус тук. Усмихнах се и се изправих.


п.п.: Оо, нп, аз и без тва се чудех с кой да пиша, а и нали тука ще има парти ;дд
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Поляната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната EmptyВто Юли 06, 2010 10:56 am

Тя ме усети и се обърна рязко към мен.След като ме огледа за миг ме поздрави.
-Здравей.-поздравих и се усмихнах.Все още се опитвах да се сетя за името и, но напразно.Е както и да е.
-Аз съм Кейтлин.-представих се и огледах поляната.Момичето беше донесло и алкохол и някаква храна и май само чакаше някой да се появи на поляната.В ума ми просветна, че понякога я виждах с Лиса.Май тя и беше пазителка и бяха решили да направят купон.Хмм....завършил дампир, който не спазва правилата?Това момиче определено ми допадаше....
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Поляната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната EmptyВто Юли 06, 2010 11:03 am

- Роза. - отвърнах приветливо. Тази приветливост не беше много изкрена, но затова пък умело прикривах това. - Лиса ли те изпрати тук? - попитах. Въпреки че бях убедена, че е така реших да попитам, просто за да си говоря с нея. Междувременно доизкарах бутилките с алкохол от кашона и ги подредих върху тревата. Трябваше да се сдобия с някакви масички и с поне няколко бутилки вода. Водата ме изкарваше от плена на алкохола и то мигновенно, колкото и да бях пила. На моите партита винаги имаше вода, а на чуждите винаги си носех.
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Поляната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната EmptyВто Юли 06, 2010 11:21 am

Кимнах и се зазяпах как вади бутилките.Може би трябваше да и помогна, но докато вътрешно водех спор със себе си дали да го направя тя вече ги беше подредила.Мразех когато туко що съм се запознала с някой и няма какво да си кажем, а това определено беше един от онези моменти.
-Ти си нейн пазител нали?-попитах я макар добре да знаех отговора.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Поляната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната EmptyВто Юли 06, 2010 11:31 am

След като подредих бутилките се изправих и се приближих към Кейтлин. Беше много по-добре ако водехме разговор от близко разтояние.
- Да. - отговорих на очевидния въпрос. Сигурна бях, че тя знаеше отговора, но също като мен се опитваше да завърже разговор. Но аз не бях такава. Бях различна от всички в Академията и затова трудно създавах приятелства. Дори по купоните винаги седях в някое ъгълче и се наливах с уиски или скоч. Това, че бях различна воубще не ми помагаше. Исках да съм общителна, но тази различност ме спираше.
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Поляната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната EmptyВто Юли 06, 2010 11:48 am

Не можеше ли да ми отговори с повече от една дума?Изглежда не беше по запознанставата или пък просто не и се говореше?Както и да е.
Седнах на тревата и се зазяпах към дърветата.Обаче противно на нормалното ми държание нещо ме караше да продължа да я разпитвам и да се опитвам да завържа разговор.
-Обичаш ли природата?-защо бях толкова настоятелна?
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Поляната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната EmptyВто Юли 06, 2010 12:16 pm

Седнах до нея на тревата. Бях решена този път разговора да продължи по-дълго.
- Много. Природата ме зарежда с енергия, с хармония. - отговорих шепнешком. - Ами ти? Харесваш ли я? - попитах събеседничката си.
След това легнах и се загледах в небето.

п.п.: Сори за кратикя пост ...
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Поляната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната EmptyВто Юли 06, 2010 12:23 pm

Усмихнах се когато тя седна до мен май решена да водим разговор, а не неловко мълчание.
-Ами до сега не съм и била голяма фнка, но като се замисля е много красива и някак си всичко е толкова свежо винаги, но пък това се дължи на леката промяна в характера ми напоследък.-обясних и се усмихнах.
-Най-вече ми харесва зелената гора.Толкова е зелена....-казах и се засмях на тъпото си изречение.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Поляната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната EmptyВто Юли 06, 2010 2:20 pm

Промяна в характера? Ей, това беше нещото, което аз не можех да направя. Засмях се заедно с нея.
- Когато прекарваш дълго време сред природата искаш или не я заобичваш. Като законите на Мърфи е. - казах и'. После пак се засмях на собствените си думи. - Аз прекарвах почти целите си дни в тази гора. Познавам я като дланта си. И много я заобичах. Обичам тишината, магията, зеленината, тревата, сутрешната роса... - заизреждах, но в един момент спрях, защото беше невъзможно да опиша всичко.
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Поляната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната EmptyВто Юли 06, 2010 6:35 pm

Тя беше права.Природата умееше да омайва.
-Как е да си пазител?-изръсих накрая.
-Имам предвид не ти ли липсва свободата?-попитах я неуверено, защото аз бях един от малкото дампири, които мислят така.Тя ме погледна за миг и после се усмихна леко.Тази усмивка ме изненада и ме накара да се почувствам още по неудобно.Не, че не бях свикнала всички просто да ме игнорират.Това беше и причината да нямам приятели...доскоро.Само, че някак ми се искаше да променя този факт, а тя ми се струваше мила.

П.П.-оставям си героинята просто да си кисне на тревата, защото заминавам за 1 седмица
Върнете се в началото Go down
Джейсън Блейк
Морой
Морой
Джейсън Блейк


Брой мнения : 19
Точки : 282
Reputation : 0
Join date : 07.07.2010

Поляната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната EmptyЧет Юли 08, 2010 11:38 am

Минах през поляната, защото знаех, че там ще има купон. Като любител на тези мироприятия аз задължително трябваше да съм там. Там видях две момичета, които нещо си говореха. Усмихнах се и помахах на двете госпожици. Вървях си спокойно и изведнъж се спънах в едно момиче легнало на тревата. ''Колко съм тромав'' посмилих си и после погледнах госпожицата. Беше висока и слаба. И доста хубава всъщност. Усмихнах се и й казах:
-Съжалявам. Аз съм Джейсън Блейк.-след като го казах и подадох ръка, за да й помогна да се изправи.-Ами ти как се казваш?-попитах я за името и.
Върнете се в началото Go down
Лиса Драгомир
Админ
Админ
Лиса Драгомир


Брой мнения : 444
Точки : 6538
Reputation : 3
Join date : 23.03.2010
Age : 26

Поляната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната EmptyЧет Юли 08, 2010 11:47 am

Бях се заслушала в скучния разговор между най-добрата си приятелка и Кейтлин - непохватната(според нея) дампирка. Уж бяха дампирки и двете, но явно не намираха интересна тема, защото си говореха за природа. Не, че не я обичах, обаче не беше интересна тема за разговор, дори и за мен. Както и да е. Заспивах права от скука и затова легнах на тревата. Ако щях да спя, поне да е като хората. Все още нямаше никой, бяхме само аз, Роза и Кейтлин. Аня и Конър скоро трябваше да дойдат. Изведнъж чух стъпки и си помислих, че са те. Някой се спъна в мен. Е, хубава работа, невидима ли съм станала!? Изправих се и видях едно момче.
Съжалявам. Аз съм Джейсън Блейк. - извини се и ми се представи.
- Лиса. Драгомир. - казах и се намръщих. - Няма нищо. За партито ли идваш? - попитах и се изправих.

Върнете се в началото Go down
Джейсън Блейк
Морой
Морой
Джейсън Блейк


Брой мнения : 19
Точки : 282
Reputation : 0
Join date : 07.07.2010

Поляната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната EmptyЧет Юли 08, 2010 4:47 pm

-Разбира се.-казах и се умсихнах отново.-Мисля, че въпроса към теб е излишен.
След това спрях да говоря и я огледах по-добре. Имаше дълга кафява коса. Тя излеждаше...хм...красива. Даже доста. Осъзнах че още се умсихвам, но този път по-странно и неприятно. Веднага си върнах нормалната усмивка и погледнах глупаво. Страхотно! Сега й се излагам. Невероятно, просто страхотно и перфектно. Леко отментнах бреона си, който влизаше в очите ми и ми пречеше да се наслаждавам на гледката. Така де, на Лиса.
Върнете се в началото Go down
Лиса Драгомир
Админ
Админ
Лиса Драгомир


Брой мнения : 444
Точки : 6538
Reputation : 3
Join date : 23.03.2010
Age : 26

Поляната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната EmptyЧет Юли 08, 2010 6:55 pm

Той ми се усмихваше. Изглеждаше секси. Накрая и аз му се усмихнах. Изглежда беше морой. Нямаше вид на дампир.
- На колко си? - попитах, най-накрая, след дълго мълчание. Нещо си бях глътнала езика и не ми се говореше. Нямаше ли най-после да почва партито!? Исках да се забавлявам. Къде се губеха Аня и Конър? Изхвърлих тези мисли от главата си и отново погледнах към Джейсън.
- Как да ти казвам на кратко? - попитах и се сетих, че аз бях споменала само краткото си име, не цялото.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Блейк
Морой
Морой
Джейсън Блейк


Брой мнения : 19
Точки : 282
Reputation : 0
Join date : 07.07.2010

Поляната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната EmptyЧет Юли 08, 2010 7:24 pm

Все още се умсихвах и гледах. Тя ме попита на колко години съм. Аз й отговорих:
-На 17. Ти на колко си?-попитах.
Поумалчахме се малко. През главата ми минаваха всякакви мисли, а сигурно-и през нейната. След краткото мълчание тя отново ме попита:

-Как да ти казвам накратко?
Доволен, че е прекъснала тишината отвърнах:
-Ами...И Джейсън ме устойва, но иначе Джейс.-казах и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Лиса Драгомир
Админ
Админ
Лиса Драгомир


Брой мнения : 444
Точки : 6538
Reputation : 3
Join date : 23.03.2010
Age : 26

Поляната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната EmptyЧет Юли 08, 2010 7:35 pm

Кимнах и му върнах усмивката.
- И аз.
Само стояхме и се усмихвахме един на друг, без да си говорим. Отново настана мълчание.
- Имаш ли брат или сестра? - попитах първа. - А пазител?
Погледнах към Роза и Кейтлин, които вече не говореха. Всяка си беше намерила нещо да прави, докато чакаше да дойде още някой.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Админ
Админ
Роуз Хатауей


Брой мнения : 598
Точки : 9327
Reputation : 9
Join date : 23.03.2010
Age : 26
Местожителство : St.Vladimir's Vampire Academy ...

Поляната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната EmptyПет Юли 09, 2010 10:30 am

Кейтлин Сантез написа:
Тя беше права.Природата умееше да омайва.
-Как е да си пазител?-изръсих накрая.
-Имам предвид не ти ли липсва свободата?-попитах я неуверено, защото аз бях един от малкото дампири, които мислят така.Тя ме погледна за миг и после се усмихна леко.Тази усмивка ме изненада и ме накара да се почувствам още по неудобно.Не, че не бях свикнала всички просто да ме игнорират.Това беше и причината да нямам приятели...доскоро.Само, че някак ми се искаше да променя този факт, а тя ми се струваше мила.

П.П.-оставям си героинята просто да си кисне на тревата, защото заминавам за 1 седмица

-Може би. - казах кратичко. - С Лиса никога не съм изпитвала нужда от свобода. - допълних, после погледнах към мястото откъдето се чуваха гласове. Видях Лиса, която, уау, се задяваше някакъв морой. - Аз трябва да довърша това тук. - казах на Кейтлин и и' посочих нещата на тревата. После безшумно станах от тревата и заобиколих също така безшумно Лиса и мороя. Като се оддалечих на прилично разтояние, на което Лиса не можеше да ме види, хукнах с тежки стъпки към дампирското общежитие. Трябваха ми някои неща от стаята ми.
Върнете се в началото Go down
https://st-vladimirs-academy.forum-nation.com
Кейт Фелър
Модератор
Модератор
Кейт Фелър


Брой мнения : 117
Точки : 1411
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Поляната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната EmptyПет Юли 09, 2010 7:00 pm

Бях се облякла с тези дрехи за купона.Вместо да си изправя косата,я оставих вълниста,както си ми е по рождение,за да мога да сложа диадемата,иначе нямаше как.Не бях прибрала косата си назад с диадемата.
Вървях изискано и самоуверено към поляната,на която щеше да се проведе купона.Боже,тази Лиса беше голяма купонджийка.Е,не че аз не бях.
Когато излязох на поляната,заварих Лиса и изтичах при нея.
-Здрасти,Лиса!Радвам се,че ме покани.-казах и чак тогава забелязах момчето,което стоеше срещу нея.-О,здравей!Извинявай,не те видях.Аз съм Кейт Фелър,приятелка на Лиса,приятно ми е!-подадох ръката си към него,а с другата отметнах кичура коса,който беше паднал пред пъстрите ми очи с плавен и грациозен жест.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Блейк
Морой
Морой
Джейсън Блейк


Брой мнения : 19
Точки : 282
Reputation : 0
Join date : 07.07.2010

Поляната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната EmptyСъб Юли 10, 2010 6:40 pm

Докато с Лиса стояхме в пълно мълчание дойде някакво момиче.
-О,здравей!Извинявай,не те видях.Аз съм Кейт Фелър,приятелка на Лиса,приятно ми е!-каза тя.
Аз се поогледах и си помислих ''Йе! Не ме виждат. Явно съм невидим.''. След това се успокоих и казах:
-Здравей, аз съм Джейсън Блейк.-усмихнах се отново. Мда...Бях много усмихнат. Но усмивката ми не беше от онези прелестните, а от онези на глупавите свалячи, които сякаш ти се зъбят, докато се хилят, а аз не бях такъв...добре де-само малко.
Върнете се в началото Go down
Лиса Драгомир
Админ
Админ
Лиса Драгомир


Брой мнения : 444
Точки : 6538
Reputation : 3
Join date : 23.03.2010
Age : 26

Поляната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната EmptyСъб Юли 10, 2010 6:49 pm

Кейт изскочи от някъде и дойде при нас. Представи се пред Джейсън, поправка - Джейс, а мен ме поздрави.
- А аз се радвам, че дойде. - отвърнах и'. Огледах се и потърсих с поглед Роза. Не беше там, където я видях последния път.
- Кейт, как вървят нещата с пазителката ти? Тя как е? Ще дойде ли? - обсипах я с въпроси. - Ами ти - обърнах се към Джейс. - имаш ли си пазител?
Върнете се в началото Go down
Анастасия
Редактор
Редактор
Анастасия


Брой мнения : 510
Точки : 9754
Reputation : 0
Join date : 25.05.2010
Age : 28
Местожителство : Академията

Поляната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната EmptyСъб Юли 10, 2010 11:08 pm

Пфф тъпи стражи. Това да се измъквам от академията незабелязана става все по- трудно. Както и да е. Успях да изляза и тръгнах към поляната. Зачудих се накъде избяга Конър, тъй като се разделихме, когато видяхме пазителя, но бях сигурна, че ще дойде. Все пак ми обеща. Продължих по пътя си, докато пред мен не се разкри голямата поляна. На нея бяха Кейтлин, която седеше на земята, Лиса, едно момиче и едно момче, които не познавах, все още. Усмихнах се на Лиса и и' помахах, тръгвайки към нея. Дано само да не досаждам.
- Здрасти Лиса, най - накрая успях да дойда. Съжалявам за забавянето . - засмях се аз.
Върнете се в началото Go down
Кейт Фелър
Модератор
Модератор
Кейт Фелър


Брой мнения : 117
Точки : 1411
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Поляната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната EmptyНед Юли 11, 2010 2:20 pm

Лиса Драгомир написа:
Кейт изскочи от някъде и дойде при нас. Представи се пред Джейсън, поправка - Джейс, а мен ме поздрави.
- А аз се радвам, че дойде. - отвърнах и'. Огледах се и потърсих с поглед Роза. Не беше там, където я видях последния път.
- Кейт, как вървят нещата с пазителката ти? Тя как е? Ще дойде ли? - обсипах я с въпроси. - Ами ти - обърнах се към Джейс. - имаш ли си пазител?

Усмихвах се,без да спирам,но накрая ме заболя ченето.Повече никога,никога,ама никога няма да се усмихвам толкова много.
-А аз се радвам,че ме покани.-отговорих на Лиса и се засмях мелодично,но моментално престанах. - О,с Роуз ли?Вървят чудесно.С нея ме много добри приятелки и се разбираме перфектно.Тя е добре,много добре.Не знам дали ще дойде,не мога да ти отговоря със сигурност.-поех си дълбоко въздух,а после издишах и се усмихнах.Преди да кажа още нещо,дойде едно момиче морой.-Здравей,аз съм Кейт Фелър.-представих се и се усмихнах на дошлото момиче.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Поляната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната Empty

Върнете се в началото Go down
 
Поляната
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия за Вампири  :: Преди вратите към външния свят :: Гористите части-
Идете на: