Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Станете част от историите на Академията..
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Поляната

Go down 
+7
Кимбърли Фокс
Анастасия
Кейт Фелър
Лиса Драгомир
Джейсън Блейк
Кейтлин Сантез
Роуз Хатауей
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Роберта Синклер
Дампир
Дампир
Роберта Синклер


Брой мнения : 285
Точки : 4162
Reputation : 0
Join date : 26.06.2010
Age : 32

Поляната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 5 EmptyПон Юли 12, 2010 9:54 pm

Погледнах към стригойката. Бях пропуснака историята и, но не ми и пукаше. Загледах очаквателно. Май всички бяха пренебрегнали въпроса ми. Но ръката ми все още стискаше тази на Аня. Вдигнах вежда към Савана Джейм МакКензи очаквателно. Не се натрапвах, поне докато не смятаха да станат груби. Надявах се да не се случи скоро.
Върнете се в началото Go down
Савана Джеймс МакКензи
V.I.P
V.I.P
Савана Джеймс МакКензи


Брой мнения : 135
Точки : 1989
Reputation : 0
Join date : 12.07.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere in nowhere

Поляната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 5 EmptyПон Юли 12, 2010 10:04 pm

Забелязах предопредителния поглед на пазителката. Изритах едно камъче с върха на ботата си и се усмихнах дяволито. Тя сериозно ли си мислише, че щях да нападна малката й повереница?! Омразата ми беше насочена предимно към мъжете морои, жените... рядко някоя ме впечатляваше. Бяха ми напълно безразлични.
Мразех мъжете морои, заради извратената им представа, че могат да ни притежават когато си пожелаят... Грешка! Можеха. Вече не... Сега бях чудовището, гадна себична зла смучешийца...
Погледнах мороя прикрита от пазителката. Изглежда съвсем невинна и крехка. Но не изглеждаха ли всички така?! За една година с Киън се бях научила да разпознавам чистотата, този морои.... нямаше да пострада, не и тази вечер, не и от моята ръка.
- Отстъпи, не нападам жени морои... никога и под никакъв предлог.
Върнете се в началото Go down
Анастасия
Редактор
Редактор
Анастасия


Брой мнения : 510
Точки : 9754
Reputation : 0
Join date : 25.05.2010
Age : 28
Местожителство : Академията

Поляната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 5 EmptyПон Юли 12, 2010 10:18 pm

Стригойката ме огледа отгоре до долу и проговори на Роберта.
- Отстъпи, не нападам жени морои... никога и под никакъв предлог.
Явно мислеше, че ме е страх. Пуснах ръката на Роберта и скръстих ръце, гледайки ту към Кейтлин, ту към стригойката.
- Аз си имам име. - промърморих. - Неучтиво е да говориш така, все едно ме няма.
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Поляната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 5 EmptyПон Юли 12, 2010 10:22 pm

Внезапен смях излезе от усните ми.Не знам защо.Може би заради странната ситуация.Стригойката май мразеше само момчетата морой, а ?Не, че можех да я обвинявам.Всички те си бяха гадни и пазглезени ко*елета.Особенно онези кралски надувки!
Анастасия се нацупи леко и аз се усмихнах.
-Ами представи се.-подметнах и станах от мястото си за да си взема още алкохол, но после определено щях да се върна.
Върнете се в началото Go down
Valentine Varia
Стригой
Стригой
Valentine Varia


Брой мнения : 33
Точки : 453
Reputation : 0
Join date : 12.07.2010
Age : 29

Поляната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 5 EmptyВто Юли 13, 2010 7:08 am

Наблюдавах отстрани цялата ситуация и дългия разговор между новата ми приятелка и някакви
момичета присъстващи на партито. Колкото повече ги наблюдавах и слушах, толкова повече губех интерес първи към самия им разговор и после към цялото парти.

Онова което бях изпитвал допреди малко – някакво опияняване – беше изчезнало със същата сила, с която се беше появило и хвърлих счупената си бутилка, заедно с тази която ми
беше подала Савана, в тревата зад мен.

Погледнах за последен път към новосъздадената групичка, въздъхнах и просто си тръгнах.
Явно това беше забавлението, което щях да преживея днес.
Просто се запътих отново към порутената къща.
Върнете се в началото Go down
Роберта Синклер
Дампир
Дампир
Роберта Синклер


Брой мнения : 285
Точки : 4162
Reputation : 0
Join date : 26.06.2010
Age : 32

Поляната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 5 EmptyВто Юли 13, 2010 7:53 am

- Отстъпи, не нападам жени морои... никога и под никакъв предлог.- каза стригойката обръщайки се към мен.
Беше хубаво, че не напада, но аз исках тя и приятелят и да се тазкарат и да не дразнят мороите.
- Аз си имам име. - промърмори Аня като пусна ръката ми - Неучтиво е да говориш така, все едно ме няма. - в гласа и дори не се долавяше страх
-Ами представи се.-подметна отново момичето, което допреди малко ми обясняваше, че на стригоите им харесвало да се закачат
Не помръднах от мястото си, само скръстих ръце на гърдите си. ПОгледнах към другаря на Савана. Той хвърли празните бутилки алкохол, стана и напусна поляната. Усмихнах се лукаво. Значи все пак отстрани изглеждахме доста тъпо. Вдигнах лукаво вежда към Савана
- Приятелчето ти май се изнася, няма ли и ти да го последваш?
Върнете се в началото Go down
Савана Джеймс МакКензи
V.I.P
V.I.P
Савана Джеймс МакКензи


Брой мнения : 135
Точки : 1989
Reputation : 0
Join date : 12.07.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere in nowhere

Поляната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 5 EmptyВто Юли 13, 2010 8:15 am

Изръмжах тихо и погледнах към Вал.
- Не ме карай да си променям мнението, пазителко... - прошушнах минавайки покрай нея. Спрях пред момичето морой, не не беше страхлива, просто беше... чиста. Не можех да го опиша по-добре. - Извини ми за маниерите. - промърморих. Още стари навици?! О, да...
- Но, хей, какво ви интересува дали един стригой знае името Ви. Все пак ние сме безчувствени, себични същества, мислещи само за себе си. Ния нямаме нужди и мечти... - хвърлих поглед на пазителката. - Толкова сте наивни! Според вас всеки от нас е избрал да бъде това, което е? И ако не е, просто да си забие кола в гърдите? Не сте ли се замисляли, че ние просто се опитваме да живеем, сборим се да оцелеем, точно като вас...
Махнах рязко с ръка, остъпих от пазителката и погледнах към пътя, по който се беше изгубил Вал. Надявам се беше отишъл в скривалището, не исках да му скапвам настроението.
- Ако си мислиш, че се опитвам да те разчувствам, грешиш. - казах на пазителката-дампир, все още загледана в гората - Не искам ничие съчувствие, продължавай да ме мразиш... знам как са те обучили. - впих поглед в нея- Навремето и аз се отнасяха така,... колко е подмолен живота, а?!
Погледнах ръцете си, раздвижих пръсти.
- Приятно ми беше да се запознаем, Кейтлин. - усмихнах се на младия дампир. - И с теб също, морой, въпреки че не разбрах името ти... - продължих с усмивките. С едно рязко движение се отблъснах от масата и я запратих на няколко метра в страни. Видях как няколко морои потръпнаха уплашени. Поклатих глава, свих отвратено устни.
- До скоро виждане. - пропях тихо и последвах Вал в гората, към старата порутена къща... уф.
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Поляната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 5 EmptyВто Юли 13, 2010 8:23 am

Стригоите си тръгнаха и на мен в интерес на истината наистина ми се струваше, че ще се срещнем отново.Реших, че толкова запознанства и алкохол за днес ми стигат.
-Чао, Анастасия....съжалявам за държанието си...-казах едва-едва и се усмихнах леко.Не бях свикнала да се извинявам.Още повече на морой, но сега бях по-различна.
-Чао...пазителко и се надявам да не ме издъниш, че така хубаво си говоря със стригои...-казах и направих мили очички, а след това си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Роберта Синклер
Дампир
Дампир
Роберта Синклер


Брой мнения : 285
Точки : 4162
Reputation : 0
Join date : 26.06.2010
Age : 32

Поляната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 5 EmptyВто Юли 13, 2010 8:37 am

Най-накрая двамата стригои се изгубиха от очите на всички.
-Чао, Анастасия....съжалявам за държанието си...-каза дампирката Кейтлин
-Чао...пазителко и се надявам да не ме издъниш, че така хубаво си говоря със стригои...-обърна се към мен тя и направи мили очички. Но погледът и беше премежен заради алкохола. Усмихнах се съвсем леко и я хванах за ръката.
- Аз ще те заведа до стаята ти, където ще се наспиш хубаво- казах бавно, за да може да разбере думите ми- Ами ако те види някой пазител?
Надявах се, че знае какво става при такви обстоятелства. Погледнах я с леко повдигната вежда. Дали щеше да се съпротивлява?
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Поляната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 5 EmptyВто Юли 13, 2010 10:08 am

-Ако ме види някой сладък пазител ще направя както обикновенно, а ако не...ами намерила си ме пияна да се връщам от града, защото иначе и двете ще го загазим.-предложих и се усмихнах.
-Спокойно.Не съм чак толкова пияна.Била съм и по-зле.-обясних и после се замислих как се излагах пред нея.Имам предвид, че тя не беше някоя от другите се обучаващи, а пазителка и се водеше, че и аз трябва да стана като нея.За това реших най-после да си затворя устата и тръгнах напред.
Върнете се в началото Go down
Анастасия
Редактор
Редактор
Анастасия


Брой мнения : 510
Точки : 9754
Reputation : 0
Join date : 25.05.2010
Age : 28
Местожителство : Академията

Поляната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 5 EmptyВто Юли 13, 2010 10:52 am

- Чао Кейтлин, после пак ще поговорим. - казах в посока на Кейт и след това погледнах надолу.
Толкова много неща се случиха днес и съм сигурна, че доста време ще се говори за това парти, а слуховете съм убедена, че дори сега се предават от уста на уста...Надявам се живота ми да не се вгорчи много...Повдигнах глава и се огледах. Имаше една маса зад мен,с няколко бутилни алкохол върху нея. Запътих се на там и напълних чашата си с уиски, което изпих почти на екс. Имаше ли за какво да ми пука изобщо вече?
Върнете се в началото Go down
Роберта Синклер
Дампир
Дампир
Роберта Синклер


Брой мнения : 285
Точки : 4162
Reputation : 0
Join date : 26.06.2010
Age : 32

Поляната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 5 EmptyВто Юли 13, 2010 11:08 am

Анастасия отиде при масите, взе си една чашка уиски и го изпина екс. Ама тя сериозно ли не разбра за какво говоря??
- Ти госпожижче- започнах като взех чашата от ръката и' и я хвърлих на земята- идваш с нас.
Хванах двете за ръцете и ги задърпах, сякаш дърпах две нацупени четиригодишни деца.


П.П.Предлагам следващия пост да е направо в стаята на Кейтлин ;)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Поляната - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Поляната
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Поляната близо до водопада
» Поляната с красиви водопади и беседка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия за Вампири  :: Преди вратите към външния свят :: Гористите части-
Идете на: