Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
За всички, които четат това:
1. Добре дошли!
2. Регистрирайте се.
3. Прочетете правилата, колкото и да са скучни.
4. Направете си герой и изчакайте одобрението му.
5. Забавлявайте се!
Академия за Вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Станете част от историите на Академията..
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Поляната

Go down 
+7
Кимбърли Фокс
Анастасия
Кейт Фелър
Лиса Драгомир
Джейсън Блейк
Кейтлин Сантез
Роуз Хатауей
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Анастасия
Редактор
Редактор
Анастасия


Брой мнения : 510
Точки : 9754
Reputation : 0
Join date : 25.05.2010
Age : 28
Местожителство : Академията

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 2:44 pm

- Здравей,аз съм Кейт Фелър - представи се момичето до Лиса.
- Приятно ми е да се запознаем, аз съм Анастасия Старлинг. - усмихнах се широко, показвайки всичките си зъби, включително и вампирските. Огледах я, май беше морой. Беше красива. С кафява коса, пусната на вълни, и зеленикави очи. С крайчеца на окото си я огледах - имаше стил, беше облечена семпло, но готино. Харесваше ми.
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 3:13 pm

Реших, че е време да се размърдам.Роза беше тръгнала за да взема разни неща за купона, а през това време на поляната се бяха натрупали доста хора.Честно казано бях леко изненадана от Лиса.Не, че не ми беше казала, че обича да флиртува, но и все пак по някаква причина ми беше леко страно.Реших и аз да се натреса при тях и да взема да се заговоря с някой.
-Аня?Къде заряза Конър?-попитах, защото никъде не го виждах, а ги бяхме оставили заедно пък и той беше обещал да дойде.
Върнете се в началото Go down
Анастасия
Редактор
Редактор
Анастасия


Брой мнения : 510
Точки : 9754
Reputation : 0
Join date : 25.05.2010
Age : 28
Местожителство : Академията

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 3:39 pm

- Ъми той беше с мен до средата на пътя, но после се натъкнахме на един пазител ии трябваше да се разделим. После го търсих, но не го намерих, затова реших, че е тук. Спокойно, ще дойде, все пак ни обеща. - засмях се.
- Ти какво правиш самичка? Как така някой морой или дампир не се е завъртял около теб? - засмях се отново и огледах полянката. Бяха се събрали към 20-тина човека вече. Купона обещаваше да е разбиващ.
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 3:48 pm

На мен поне не ми се наложи да се крия от пазителите, защото не срещнах нито един, но пък ми беше интересно колко ли щеше да го загази Роза, ако разберяха, че тя е отговорна.За щастие никой нямаше намерение да я издава.
-Ами може би спомага факта, че до преди минута бях седнала в тревата и гледах тъпо към гората.-казах и се усмихнах.
-Ами при теб?-попитах и после ми хрумна още по-тъп въпрос.
-Защо не направи като мен при пазителя?Или пък се страхуваш, че Конър ще ревнува.-заядох се с нея, като се надявах да не вземе да подпали.
Върнете се в началото Go down
Анастасия
Редактор
Редактор
Анастасия


Брой мнения : 510
Точки : 9754
Reputation : 0
Join date : 25.05.2010
Age : 28
Местожителство : Академията

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 4:00 pm

Пърновачално се засмях, но при последните и' думи я погледнах страшно.
- Ей! Ще се заяждаме ли сега? - промърморих сърдито.
- Той не ми е гадже, нито пък си падам по него! А и да не забравяме, че теб заварих в неговата стая,седнала на леглото му. - повдигнах вежда и се засмях. Хванах я в крачка. - съжалявам, ако с Лиса сме прекъснали...нещо. - засмях се още по - силно.
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 4:09 pm

Ха-ха-ха...тя си мислеше, че ме е хванала в издънка само когато съм в неговота стая, а какво се очакваше, ако той е по хавлия?Реших да и спестя този факт, защото с него не само, че не се разбирахме много-много, а и не мислех, че тепърва ще започнам.Пък и това не беше кой знае какво.Нямаше шансове дори да си кажем повече от две изречения и доказателство за това беше престоят ми в стаята му.
-Търсех Арина!-защитих се и се засмях.
През това време отидох и си взех една чаша пълна с алкохол.Все още не бях започнала да пия, а бях тук повече от час.Анастасия сигурно вече ме мислеше за алкохоличка, все пак само пиех когато съм наблизо до нея, но пък не ми правеше особенно впечатление.
-Наздраве за това, че не харесваш Конър.-казах и отново се засмях.Признавах, че се заяждах без причина и, че рискувах да свърша опърлена, но не ме бъркаше.
-Добре де, извинявай...-казах, когато видях злобния и поглед.
Върнете се в началото Go down
Анастасия
Редактор
Редактор
Анастасия


Брой мнения : 510
Точки : 9754
Reputation : 0
Join date : 25.05.2010
Age : 28
Местожителство : Академията

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 4:18 pm

- Така ще кажеш, разбира се. - засмях се. - Нищо, че стаята на Арина е до моята. - казах и последвах примера и' .
- Хората ще ни сметнат за алкохолички. И снощи на нашето, и днес на това парти само пием . - вече се смеех с глас, но се секнах, когато чух следващото и изречение.
-Наздраве за това, че не харесваш Конър. - каза тя и се засмя, а аз я изгледах злобно.
- Момиче, търсиш си огъня, ей! - казах уж сериозно, но не можах да се стърпя и пак се засмях. Определено ме беше хванало лигавото настроение.
Върнете се в началото Go down
Кимбърли Фокс
Стригой
Стригой
Кимбърли Фокс


Брой мнения : 88
Точки : 1311
Reputation : -2
Join date : 05.07.2010

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 6:19 pm

Тъкмо се разхождах из гората и чух някакъв шум. Тръгнах към мястото откъдето се чуваше. След малко се озовах на една голяма поляна, където бяха събрани морои и дампири. Скоро бях пила кръв, така че не ми се искаше да ги нападам...освен ако не ме ядосат, разбира се. Запътих се към центъра на поляната. Усетих върху себе си втренчени погледи. "Тея пък сякаш не виждали стригой." - помислих си. Това, че ме зяпят ме дразнеше, но е по-добре от това да не ме забелязват.
Върнете се в началото Go down
Анастасия
Редактор
Редактор
Анастасия


Брой мнения : 510
Точки : 9754
Reputation : 0
Join date : 25.05.2010
Age : 28
Местожителство : Академията

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 7:00 pm

"Няма начин!" - помислих си аз. Още един стригой? Стига бе, да не си търсеха белята. Тук беше опасно за тях...Имаше толкова дампири...Момичето беше с дълга и къдрава руса коса, екстремно бял тен, червени като пламъци очи и плътни червеникави устни. Самото и присъствие явно вдъхваше някакъв страх от другите, защото почти всички бяха отстъпили на няколко крачки от предишните си места, само аз и Кейтлин седяхме стъписани на местата си.Усещах, че тя не е като Изабел. Тя си беше стригой от класа, но мен пак не ме хващаше проклетия страх. Всякакви смесени чувства, но не и страх...
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 7:50 pm

Всички инстинктивно заотстъпваха назад, а стригойката гледаше към мен и Аня.Вместо да се втурна и да я нападна (нещо, което не бих направила) или пък да отстъпя заедно с другите аз просто я зяпах.Анастасия също.Е защо ли се изненадвах?Нея стригоите винаги са я привличали.
-Мм....здрасти.-казах и се захилих под въздействието на лигата в кръвта ми.
Върнете се в началото Go down
Кимбърли Фокс
Стригой
Стригой
Кимбърли Фокс


Брой мнения : 88
Точки : 1311
Reputation : -2
Join date : 05.07.2010

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 7:59 pm

Едно от двете момичета, които запях, наруши тишината.
-Мм....здрасти-каза тя.
Погледнах я изненадано. Тя пияна ли беше или просто си беше леко лудичка?
-Ъъъъ....здрасти.-промърморих аз накрая.- Е, каква е причината за купона, че се вдига толкова врява?
Подминах момичето, което ме поздрави и седнах на най-близкия стол.
Върнете се в началото Go down
Анастасия
Редактор
Редактор
Анастасия


Брой мнения : 510
Точки : 9754
Reputation : 0
Join date : 25.05.2010
Age : 28
Местожителство : Академията

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 8:05 pm

Кейтлин я поздрави и избухна в луд смях и на мен ми стана смешно също. След това стригойката зададе въпрос, на който ми се стори съвсем нормално да отговоря.
- Малко разпускане, след като свършиха учебните часове. - отговорих с нормален тон и чух няколко ахвания. "Окей,Анастасия, замълчи, преди цялото училище да разбере, че си хипер побъркана!" - заповядах си аз и погледнах към развеселената физиономия на Кейт. Е, поне нямаше само мен да смятат за луда. Засмях се леко на тази мисъл.
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 8:09 pm

-А каква е причината да не си нападнала някой и да си тук все още?-попитах на свой ред и се усмихнах нахално.Не ми се струваше зла...или поне не за момента.Май нормалните хора тук се чудеха кого да гледат.Двете луди или стригойката.
Момичето беше красиво.Русо със леки кадрици, но не от онези, с които момичетата приличат на пудели, а на масури.Беше призрачно бяла с кърваво червени очи и устни.
Върнете се в началото Go down
Кимбърли Фокс
Стригой
Стригой
Кимбърли Фокс


Брой мнения : 88
Точки : 1311
Reputation : -2
Join date : 05.07.2010

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 8:16 pm

-Просто скоро ядох! И без това не ми се струвате особено вкусни....Не се обиждайте! Сигурна съм, че за някой друг стригой ще изглеждате особено апетитни!
Другите продължаваха да ме зяпат по странен начин.
-Е, скоро си тръгвам и сега можете да спрете да ме зяпате като бухали!-Казах с малко силен и груб тон.-Да не си мислите, че ние стригоите само се тъпчем, като невидели!
Малко ме напуши на смях, като казах последното изречение, но успях да запазя ледено изражение.
Върнете се в началото Go down
Анастасия
Редактор
Редактор
Анастасия


Брой мнения : 510
Точки : 9754
Reputation : 0
Join date : 25.05.2010
Age : 28
Местожителство : Академията

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 8:25 pm

Е, този път не се сдържах. При последните и думи се разсмях. Просто нямаше как. Тя използваше ледено студен и остър тон, но това още повече ме разсмиваше. Виждах как някои около мен трепереха, само аз се смеех а Кейтлин ми подръжаваше. Ужас, сигурна съм, че още утре щяха да ни лепнат прякор "откачалки и особнячки", но не можех да се спра.
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 8:29 pm

Бих се почувствала засегната, че ме има за неапетитна, но точно сега не можех.Също като Анастасия се смеех, като луда и бях сигурна, че и тя си мисли същото, като мен - че ще ни помислят за луди!От това само ми ставаше все по-смешно и по-смешно.Лигата не ме беше пуснала от снощи, а сега набираше все повече и повече сила.Стригойката се усмихна при гледката да се прививаме от смях.След около минута две се спрях и се усмихнах лекичко.
-Как се казваш? -нямаше нищо лошо в един смислен разговор!
Върнете се в началото Go down
Кимбърли Фокс
Стригой
Стригой
Кимбърли Фокс


Брой мнения : 88
Точки : 1311
Reputation : -2
Join date : 05.07.2010

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 8:48 pm

-Кимбърли. Кимбърли Фокс.-казах и скръстих крака.- А вие сте?
Гледах двете момичета и се чудех. Как е възможно някой да се смее толкова време? Чудех се кога ще кажат: "Нападнете стригойката!" или просто "Махай се оттук!"
-Вие попринцип така ли заприказвате всеки срещнат стриой?-попитах аз. Двете момичета спряха да се смеят. Погледнах ги в чакане на отговор.
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 8:53 pm

Чудех се колко ли ще остана без нормална негоряща коса, но накрая реших да и отговоря честно.
-Ами аз не, но сега ме е ударила лигата...много!А Анастасия...може да се каже.-казах и се усмихнах ангелски на приятелката си, която ме сръга доста силно.
-Аз съм Кейтлин Сантез.-представих се.
Виждах, че около мен мороите започваха да се отпускат, а някои от дампирите инстинктивно да застават пред тях за да ги предпазят от евентуална атака.Честно казано разговора ми харесваше и не ми се искаше Кимбърли да си тръгва заради тях.
Върнете се в началото Go down
Кимбърли Фокс
Стригой
Стригой
Кимбърли Фокс


Брой мнения : 88
Точки : 1311
Reputation : -2
Join date : 05.07.2010

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 9:26 pm

Кейтлин беше приятна за общуване. Успявахме да завържем разговор. Стана ми смешно, от факта, че след толкова време, някои дампири още се страхуваха от мен.
-Всъщност купона ми харесва. Надявам се нямате нищо против, ако остана...Няма да нападам никого, спокойно.
Върнете се в началото Go down
Анастасия
Редактор
Редактор
Анастасия


Брой мнения : 510
Точки : 9754
Reputation : 0
Join date : 25.05.2010
Age : 28
Местожителство : Академията

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 9:50 pm

Изгледах страшно Кейтлин. Тази вечер Кейт щеше да си изяде някое огнено кълбо.
- Ха - ха. - казах с фалшив смях, гледайки към нея.
- Както и да е, Аз съм Анастасия Старлинг. - усмихнах се на Кимбърли леко,но все още бях ядосана на Кейт, затова не можех да покажа друга емоция.
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 9:54 pm

-Нямаме нищо против.-отговорих, като игнорирах останалата част от поляната, а след това се усмихнах на Анастасия, която се беше вкиснала за дето дрънках толкова глупости или по-точно, защото я бях издала....малко, ама много - много малко.
-Моля те само не и косата!-примолих се и направих ангелски очички и се засмях, а след това се настаних на тревата близо до Кимбърли.
Върнете се в началото Go down
Анастасия
Редактор
Редактор
Анастасия


Брой мнения : 510
Точки : 9754
Reputation : 0
Join date : 25.05.2010
Age : 28
Местожителство : Академията

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 10:01 pm

- Моля те само не и косата! - примоли ми се тя, явно е усетила какво намерение имам.
- Какво ще кажеш за останалата част от тялото ти? - промърморих и седнах до нея, опитвайки се да се развеселя. Доизпих чашата си с водка и я ставих настрани, поглеждайки към Кимбърли.
- Ти как така си тук? В смисъл ..мислех, че не идвате толкова близо.. - казах, стараейки се да не бъда груба. Просто чисто любопитство.
Върнете се в началото Go down
Кимбърли Фокс
Стригой
Стригой
Кимбърли Фокс


Брой мнения : 88
Точки : 1311
Reputation : -2
Join date : 05.07.2010

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 10:18 pm

-Защото не мисля, че някой от вас може да бъде заплаха. Обучена съм да се защитавам.
Усмихнах се и легнах на тревата. След миг усетих, че нещо лази по косата ми.
-Ужасно гнусно!-извиках аз и скочих на крака. Оказа се, че било бръмбар. Започнах да търкам косата си с надежда да не е осавил нещо по косата ми. На Анастасия и Кейтлин им стана малко смешно от реакцията ми.

Върнете се в началото Go down
Кейтлин Сантез
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Кейтлин Сантез


Брой мнения : 260
Точки : 4275
Reputation : 2
Join date : 01.06.2010

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 10:20 pm

Беше странно стригой да се плаши от бръмбър.Е то нейното не беше уплаха.Просто я беше гнус, но и все пак беше странно.
-Какво беше преди да станеш стригой?-попитах и видях, че ме погледна изненадано.
-Ако не е нахално разбира се.-побързах да се защитя преди да ме помисли за невъзпитана.
Върнете се в началото Go down
Кимбърли Фокс
Стригой
Стригой
Кимбърли Фокс


Брой мнения : 88
Точки : 1311
Reputation : -2
Join date : 05.07.2010

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 10:29 pm

-Ами.....-въпроса й ме хвана непотготвена.- Бях морой и бях доста разлезена. Получавах всичко наготово. Родителите ми искаха да преминат на страната на стригоите, защото са по-силни и всяват страх. И след като станах стригой, започнах сама да се грижа за себе си. Станах по-отговорна....и може би малко по-надута...поне така казват други стригои. Но определено съм по-щастлива от преди.-казах и отново седнах в тревата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Поляната
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Поляната близо до водопада
» Поляната с красиви водопади и беседка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия за Вампири  :: Преди вратите към външния свят :: Гористите части-
Идете на: